Artykuł

Filip Wójcik. Fot. Łukasz Kozłowski

Filip Wójcik. Fot. Łukasz Kozłowski

Karlikowski, Walenćik, Wójcik i Żwir na dłużej w Stomilu

30.05.23 11:12   em   5  

Stomil Olsztyn zdecydował się na przedłużenie umów z czterema piłkarzami występującymi obecnie w zespole. Umowy zostały przedłużone z Michałem Karlikowskim, Bartoszem Waleńcikiem, Filipem Wójcikiem oraz Karolem Żwirem.

Zarząd klubu po konsultacjach ze sztabem szkoleniowym zdecydował się na aktywowanie klauzuli z czwórką piłkarzy. Ich umowy są od teraz ważne do końca czerwca 2024 roku.

Tagi: Stomil Olsztyn, Michał Karlikowski, Bartosz Waleńcik, Filip Wójcik, Karol Żwir, II liga


Komentarze

 1. 30.05.23 19:40 Realista

  Krawczun pod koniec rundy miał przebłyski były sytuację że nawet na ławce siedział , Kalisz za słaby na 2 ligę podobnie szypulski kosmicki ciągle kontuzjowany Maćkowiak

 2. 30.05.23 18:52 chodi

  Bardzo dobra informacja ! Jak na II ligę to wręcz profesorskie już nazwiska a miejmy nadzieje że już od nowego sezonu będą się ogrywać w I lidze. Tego życzę ! TYLKO STOMIL!!!

 3. 30.05.23 17:41 Pablo Olsztyn

  Realista hmm zależy: w której lidze będziemy grać, kto będzie trenerem, jakie będą finanse i zapewne cel. Ja zostawiłbym Kalisza bo ma wejścia i można go doszlifować , Krawczuna też bym widział na wejścia chyba że ustabilizuje forme. Spychała ? Temat złożony bo wg mnie stała forma itd ale ktoś tam pisze że niby ma dość Olsztyna.

 4. 30.05.23 16:43 Realista

  Do tego grona powinien dołączyć spychała, shibata, kuban, sadowski dla reszty można podziękować

 5. 30.05.23 14:12 nor

  Czyli wygląda na to, że budujemy kadrę na przyszły sezon w 2 lidze, bo poza Wójcikiem w 1 lidze nikt z wymienionych raczej nie pofika.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!