Artykuł

Piotr Zajączkowski, fot. Artur Szczepański

Piotr Zajączkowski, fot. Artur Szczepański

Konferencja prasowa po meczu GKS Tychy - Stomil

03.11.19 20:35   em   1  

Stomil Olsztyn przegrał 0:1 w Tychach z GKS-em. Po meczu odbyła się konferencja prasowa z udziałem obydwu trenerów.

Piotr Zajączkowski, trener Stomilu:
- Jesteśmy bardzo niezadowoleni z końcowego wyniku. Do przerwy graliśmy bardzo dobrze, stworzyliśmy sobie bardzo dużo sytuacji, ale na przerwę schodziliśmy przegrywając. Liczy się to co w sieci, my dzisiaj nie strzeliliśmy nic. Mimo, że będą nas chwalić za grę, utrzymanie przy piłce na połowie przeciwnika, ale byliśmy nieskuteczni. Przypomnę tylko, że w czwartek graliśmy mecz pucharowy, dogrywa, rzuty karne. Miałem obawy czy wytrzymamy motorycznie, ale wytrzymaliśmy i walczyliśmy do końca o korzystny rezultat. W doliczonym czasie mieliśmy stałe fragmenty gry.

Ryszard Tarasiewicz, trener GKS-u:
- Dwie pierwsze groźne sytuacje przeciwnika wzięły się z tego, że źle dobraliśmy obuwie. W pierwszej i w drugiej połowie dobrze broniliśmy. Nie jest łatwo bronić przy stałych fragmentach gry, gdy w polu karnym jest sporo wysokich zawodników. Dobrymi interwencjami popisywał się nasz bramkarz, odetchnął po meczu, bo brakowało mu meczu na zero z tyłu. Nasze zwycięstwo jest zasłużone, stworzyliśmy sobie więcej klarownych sytuacji.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Piotr Zajączkowski, Ryszard Tarasiewicz, Stomil Olsztyn, GKS Tychy, konferencja prasowa, I liga


Komentarze

  1. 03.11.19 20:45 barakuda

    To kto tu w koncu mowi prawde???

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!