Artykuł

Piotr Zajączkowski, fot. Artur Szczepański

Piotr Zajączkowski, fot. Artur Szczepański

Konferencja prasowa po meczu Stomil - Bruk-Bet Termalica

11.10.19 21:07   em   1  

Przedstawiamy zapis konferencji prasowej po meczu Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Na boisku w rywalizacji obydwu remis padł remis 1:1.

Piotr Mandrysz, trener Bruk-Betu Termalica:
- Przyjechałem tutaj po pięciu latach i znowu zremisowałem, wtedy było 0:0. Docenialiśmy klasę przeciwnika, wiedzieliśmy, że u siebie jest zespołem bardzo groźny, w tabeli przed nami. Mimo to od początku chcieliśmy powalczyć w Olsztynie o całą pulę. Byliśmy tego blisko. Po ładnej akcji zespołowej wyszliśmy na prowadzenie, bo pięknym strzale Martina Mikoviča było 1:0, strzał nie do obrony dla Piotra Skiby. Niestety tego prowadzenia nie dowieźliśmy do końca, oczywiście nie chcieliśmy dowieźć tego 1:0, ale przeciwnik zdeterminowany. Przegrywali i rzucili wszystko na jedną szalę. Doprowadzili do remisu po naszym błędzie. Wracamy do domu w poczuciem niedosytu, bo mieliśmy plan dogonić Stomil w tabeli. Spotkanie było emocjonujące, z sytuacjami po obydwu stronach.

Piotr Zajączkowski, trener Stomilu:
- Doceniamy i szanujemy jeden punkt. Zdobyliśmy go z bardzo trudnym i silnym rywalem. W pierwszych 20-30 minutach mieliśmy bardzo dobre sytuacje, ale niewykorzystane. Końcówka pierwszej połowy należała do gości. Bardzo dobrze bronił w tym meczu Piotr Skiba. Po przerwie przegrywaliśmy, dlatego zrobiliśmy ofensywne zmiany i do końca walczyliśmy o zwycięstwo. Było to dobre spotkanie, emocjonujące, każdy zespół chciał wygrać ten mecz.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Piotr Zajączkowski, I liga, Piotr Mandrysz, konferencja prasowa


Komentarze

  1. 12.10.19 07:49 crispy

    Co fakt, to fakt. Dobry mecz,I ligowy obfitujący w sytuacje, prawdziwie ,,telewizyjny''.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!