97' Koniec meczu. Bez bramek w Olsztynie
92' Pika w bramce gości, ale wcześniej sygnalizowany spalony. 1
92' Boisko opuszcza Łukasz Jegliński, w jego miejsce Bartosz Kwiatkowski 1
91' Żółtą kartką ukarany Piotr Grzelczak 1359
91' 6 minut do końca spotkania

Artykuł

Piotr Zajączkowski, fot. Artur Szczepański

Piotr Zajączkowski, fot. Artur Szczepański

Konferencja prasowa po meczu Stomil - Chojniczanka Chojnice

06.04.19 21:20   kru   0  

Stomil Olsztyn zremisował bezbramkowo z Chojniczanką Chojnice. Po meczu obyła się konferencja prasowa z udziałem trenerów obydwu drużyn.

Piotr Zajączkowski, trener Stomilu:
- Uważam, że był to dobry mecz dla kibica. Trzymał w napięciu do ostatniej sekundy spotkania. Wiemy z jakim zespołem graliśmy. Chojniczanka w poprzednim sezonie walczyła o awans praktycznie do końca. W tym sezonie też miała chrapkę na awans. Dziękuję drużynie za bardzo cenny punkt. Tak, jak trener zaznaczył, drużyna, która strzeliłaby bramkę, prawdopodobnie ten mecz by wygrała. My, tak jak w poprzednich spotkaniach, cały czas dążyliśmy, konsekwentnie do strzelenia bramki, konsekwentnie też się broniliśmy. Cieszę się, że na środku obrony zagrało dwóch młodzieżowców i poradzili sobie.

Piotr Tworek, II trener Chojniczanki:
- Sytuacje w meczu trochę skomplikowały nam kontuzje dwóch zawodników i dlatego te zmiany, które wykonaliśmy w drugiej połowie były trochę wymuszone. Inaczej planowaliśmy rozegrać to spotkanie, szczególnie w drugiej połowie, bo mecz mógł zakończyć się jedną bramką i tak on wyglądał. Drużyna, która by strzeliła jedną bramkę na pewno by ten mecz wygrała. Strasznie żałujemy sytuacji z pierwszej połowy, gdzie Jasiu Surdykowski trafił w słupek. Musimy też zaznaczyć, że my w ostatnich pięciu dniach wykonaliśmy ponad 1600 km. Duże tutaj pochwały dla naszego sztabu medycznego, który doprowadził naszych zawodników, aby ten mecz mogli dziś zagrać. Jeden punkty, nie zdobyliśmy bramki... Cztery bramki były w ostatnim meczu z Katowicami. Dzisiaj nie udało się strzelić żadnej. Będziemy się starali zrobić wszystko, aby w końcu wygrać mecz u siebie.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Chojniczanka Chojnice, I liga, konferencja prasowa, Piotr Tworek


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!