Artykuł

Piotr Zajączkowski, fot. Łukasz Kozłowski

Piotr Zajączkowski, fot. Łukasz Kozłowski

Konferencja prasowa po meczu Stomil - Wisła Płock

31.10.19 22:48   kru   0  

Stomil Olsztyn po rzutach karnych wyeliminował Wisłę Płock z Pucharu Polski. Po meczu odbyła się konferencja prasowa z udziałem obydwu trenerów.

Radosław Sobolewski, trener Wisły:
- Chciałbym pogratulować trenerowi oraz całemu sztabowi Stomilu Olsztyn i oczywiście piłkarzom za awans do kolejnej rundy. Z naszej perspektywy to był bardzo ciężki mecz. Sporą część meczu rozgrywaliśmy w dziesięciu, a na pewno nie jest to łatwe. Niemniej jednak przyjeżdżając tutaj do Olsztyna na pewno mieliśmy plan, że awansujemy do kolejnej rundy. Tym razem się nie udało. Bardzo tego żałujemy. Wydaje mi się, że stworzyliśmy zbyt mało sytucji aby awansować do kolejnej rundy.

Piotr Zajączkowski, trener Stomilu:
- Dziękuję za gratulacje. Ja gratuluję i dziękuję piłkarzom Stomilu za dzisiejszy mecz; za wielkie serce. Byliśmy bardzo konsekwentni i zagraliśmy bardzo solidnie w defensywie. Wytrzymaliśmy ciśnienie przy rzutach karnych. Nie mamy czasu na odpoczynek, bo już w sobotę wyjeżdżamy do Tych. Na pewno się cieszymy, ale nie popadamy w euforię. Przed nami ciężka liga, a na zakończenie sezonu następna runda pucharu.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Wisła Płock, Radosław Sobolewski, Piotr Zajączkowski, konferencja prasowa, Puchar PolskiKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!