Artykuł

Proporczyk Stomilu Olsztyn, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Proporczyk Stomilu Olsztyn, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Licytacja proporczyka Stomilu

24.08.12 15:41   mmks   1  

Zapraszamy wszystkich kibiców do licytacji unikatowego proporczyka Stomilu Olsztyn (powstało tylko 20 sztuk), którym przed każdym meczem z kapitanem przeciwnej drużyny wymienia się Janusz Bucholc.

Cały zysk ze sprzedaży zostanie przeznaczony na oprawę meczu Stomil - Zawisza! Licytacja trwa do środy (29 sierpnia) do godziny 20:00! Zaczynamy od 19 zł i 45 gr.

LICYTUJ NA FORUM PROPORCZYK STOMILU - GRATKA DLA KOLEKCJONERÓW!

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Zawisza Bydgoszcz, proporczyk, kibice, licytacjeKomentarze

  1. 24.08.12 15:49 StomilTravel

    http://stomil.olsztyn.pl/forum/viewtopic.php?f=4&t=3246 LICYTACJA NA FORUM STOMILU !

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!