Artykuł

Libra Project wybuduje w Olsztynie Galerię Warmińską, fot. Artur Szczepański

Libra Project wybuduje w Olsztynie Galerię Warmińską, fot. Artur Szczepański

Olsztyn - ratusz, 16 września 2012 r., godz. 9:45

Przed Zawiszą uroczyste podpisanie umowy sponsorskiej

04.09.12 09:08   em   3  

W niedzielę (16 września) w olsztyńskim ratuszu dojdzie do uroczystego podpisania umowy ze strategicznym sponsorem klubu - firmą Libra.

- Zaplanowaliśmy to wszystko na godzinę 9:45, żebyśmy wszyscy mogli zdążyć spokojnie na mecz z Zawiszą Bydgoszcz - wyjaśnia Jacek Czałpiński, prezes Stomilu Olsztyn.

Co kryje się pod stwierdzeniem wszyscy? Wtedy do Olsztyna przyjedzie Dariusz Miłek, udziałowiec Libry Project, która w Olsztynie wybuduje Galerię Warmińską. Umowa zostanie podpisana w obecności Piotra Grzymowicza, prezydenta Olsztyna. Na podpisanie umowy mają zostać zaproszeni przedstawiciele mediów.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Libra Project, Galeria Warmińska, Dariusz Miłek, Piotr Grzymowicz, Jacek CzałpińskiKomentarze

  1. 06.09.12 00:07 Pawlik

    dopoki galeri nie wybuduja to kase dawac beda a pozniej sie okaze

  2. 05.09.12 23:01 jacekoks

    myślę że po podpisaniu umowy będziemy mogli odetchnąć z ulgą, to powinien być zwiastun lepszych czasów i w perspektywie wymarzonego stadionu....bądźmy dobrej myśli

  3. 04.09.12 10:49 chodi

    moze podczas podpisania uroczystej umowy, dowiedzielibysmy sie jakis nowych konkretow apropo budowy stadionu?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!