Artykuł

Plakat promujący mecz Stomil Olsztyn - Zawisza Bydgoszcz, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Plakat promujący mecz Stomil Olsztyn - Zawisza Bydgoszcz, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Wszyscy na Zawiszy na ŁUK BIAŁO-NIEBIESKI!

11.09.12 13:59   mmks   10  

W niedzielę (16 września) o godzinie 12:30 w Olsztynie dojdzie do hitowego spotkania. Stomil zagra na własnym boisku z Zawiszą Bydgoszcz. Wszyscy fanatycy tego dnia idą na "łuk biało-niebieski" i z dumą dopingują jedyną Dumę Warmii i Mazur - STOMIL OLSZTYN!

Na ten mecz nie trzeba nikogo specjalnie motywować. Każdy Stomilowiec ma obowiązek tego dnia być w młynie - nieważna praca, szkoła, dziewczyna... tego dnia liczy się tylko STOMIL! Zbierajcie się na osiedlach, dzielnicach, w miastach FC!

Emocje tego dnia tworzymy na ŁUKU BIAŁO-NIEBIESKIM! Wszyscy przychodzą tam tylko i wyłącznie po to, żeby dopingować Stomil. Jeżeli ktoś zamierza stać, rozmawiać i oglądać mecz to niech w ogóle nie przychodzi.

Przypominamy, że podczas każdego spotkania słuchamy się młynowego. Nikt nie wyrywa się przez szereg i nie zarzuca własnych pieśni!

STOMIL PONAD WSZYSTKO!

Więcej informacji o meczu:

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Zawisza Bydgoszcz, kibice


Komentarze

 1. 13.09.12 23:40 poziomix

  myślę że to ważne - w niedzielę w czasie meczu będzie zamknięty parking pod aquasferą!!! warto więc trochę wcześniej wyjechać żeby się nie spóźnić na pierwszy gwizdek

 2. 12.09.12 17:59 kaczmar

  Kupujcie bilety wcześniej - obejdzie się bez kolejek i wszyscy będziemy an sektorze przed pierwszym gwizdkiem ! wypełniamy cały ŁBN !!

 3. 11.09.12 23:53 Emilozo

  @lukie - to jest zapowiedź kibicowska meczu, więc ma troszkę inny charakter niż zapowiedź piłkarska. A na chłopski, prosty rozum to chodzi o to, że jak ktoś popatrzy w tabelę i zobaczy, że Stomil jest skazany na porażkę to i tak ma przyjść na mecz bo zapowiada się super atmosfera! Musiałem to napisać, żeby nie pojawiały się kolejne pytania w tym stylu. PS. kupujcie bilety już teraz na mecz ! PEŁEN STADION, PRZEPEŁNIONY MŁYN !

 4. 11.09.12 23:38 ergol

  Oczywiście wielkość , doping i jakość młynu w tym meczu jest przeogromnie ważna , bo będzie to sama Zawisza , której to raczej zbytnio nie darzy się sympatią w naszym mieście. Najważniejszy w tym meczu będzie doping całego stadionu i co będzie jeśli wszyscy kumaci wcisną się do SBN to na krytej będzie cisza i zostaną same dziadki. Trzeba ludzi kumatych także porozstawiać na krytej , by ogarnąć doping całego stadionu.

 5. 11.09.12 22:51 Kot

  niedobrze

 6. 11.09.12 21:37 lukie

  do autora: nie wiem czy dobrze zrozumiałem.. jeśli ktoś chce oglądać mecz to nie niech w ogóle nie przychodzi?

 7. 11.09.12 18:30 Marcin_1991

  weźcie zaprojektujcie do drukowania na czarno biało plakaty zapraszające na mecz bo trzeba miasto obkleić ,musi być nadkomplet widzów

 8. 11.09.12 16:33 F.R.T.

  trzeba kogoś mobilizować na ten mecz heeee?

 9. 11.09.12 15:21 Emilozo

  Ja apeluje o kupno biletu w przedsprzedaży! Mogą być meeeeeeeeeeeeeeega kolejki przed meczem!

 10. 11.09.12 15:06 czarnyczarny

  ludzie ogarnijcie się i bądźcie wcześniej przynajmniej te 20 minut... i mam taką propozycję, żeby doping rozpocząć już w momencie gdy chłopaki będą schodzili z rozgrzewki, a nie dopiero minuta po rozpoczęciu gry

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!