98' Koniec meczu.
91' 6 minut doliczonych.
87' Marcin Stromecki bezpośrednio z rzutu wolnego, Dziekoński jakoś to wybronił.
81' Werick Caetano za drugą żółtą kartkę wyleciał z boiska. 1
76' Niewykorzystana sytuacja się zemściła i 76. minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania. Ładna akcja Garbarni i z bliskiej odległości Jakuba Mądrzyka pokonał Marka Asinor. 1411

Stomil Olsztyn zremisował 1:1 z Garbarnią Kraków. Fot. Łukasz Kozłowski

"Liczby i fakty" po meczu Garbarnia Kraków - Stomil Olsztyn 1:1

05.03.23 21:14   em   0

Piłkarze Stomilu Olsztyn zremisowali 1:1 z Garbarnią Kraków. Przedstawiamy "liczby i fakty" po tym spotkaniu.

• Obydwie bramki w tym spotkaniu padły w drugiej połowie spotkania. Olsztynianie wyszli na prowadzenie w 53. minucie za sprawą Macieja Spychały, do wyrównania doprowadził w 76. minucie Mark Asinor.
  • Dla Macieja Spychały był to trzeci gol w tym sezonie.
  • Mecz sędziował Sebastian Tarnowski z Wrocławia. Arbiter pokazał w tym meczu 9. żółtych kartek i 1. czerwoną. Werick Caetano wyleciał z boiska za dwie żółte.
  • Brazylijczyk tym samym obejrzał 3 i 4 żółtą kartkę w tym sezonie i derbach z Olimpią Elbląg nie zagra.
  • Dla Stomilu był to 8. remis w tym sezonie.
  • Stomil w tym meczu oddał 2. celne strzały.
  • W barwach Stomilu zadebiutował Kacper Kondracki, który przed sezonem trafił do nas z Wisły II Płock.
  • Stomil cały czas zajmuje 4. miejsce w tabeli II ligi.
  • Mecz obejrzało 170 kibiców, w tym 60 w sektorze gości.

Tagi: Stomil Olsztyn, Garbarnia Kraków, II liga, Liczby i fakty, Liczby i fakty po meczu