98' Koniec meczu.
91' 6 minut doliczonych.
87' Marcin Stromecki bezpośrednio z rzutu wolnego, Dziekoński jakoś to wybronił.
81' Werick Caetano za drugą żółtą kartkę wyleciał z boiska. 1
76' Niewykorzystana sytuacja się zemściła i 76. minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania. Ładna akcja Garbarni i z bliskiej odległości Jakuba Mądrzyka pokonał Marka Asinor. 1411

Artykuł

Szymon Grabowski. Fot. Łukasz Kozłowski

Szymon Grabowski. Fot. Łukasz Kozłowski

Konferencja prasowa po meczu Garbarnia Kraków - Stomil Olsztyn 1:1

04.03.23 17:38   kot   0  

Po meczu Garbarnia Kraków - Stomil Olsztyn odbyła się konferencja prasowa z udziałem trenerów obu drużyn.

Szymon Grabowski, trener Stomilu:
- Ten mecz możemy traktować jako ogromny niedosyt, jeśli chodzi o rezultat. Mieliśmy atut w postaci stuprocentowej sytuacji, która mogła zadecydować o końcowym wyniku. W drugiej połowie mieliśmy wszystko pod kontrolą. Ta niewykorzystana sytuacja pokazała, że byliśmy przygotowani do wysokiego odbioru piłki. Nic Wericka nie tłumaczy. Takie okazje musi kończyć z przyjęciem, bez przyjęcia. To musi kończyć bramką. To zabrało nam 3 punkty. Mamy pretensje o reakcje, powinniśmy lepiej się zachować przy straconej bramce, w polu karnym było dużo naszych zawodników. Później czerwona kartka, znowu Wericka, nie zdążyliśmy ze zmianą, bo mieliśmy już przygotowanego Kacpra Kondrackiego. W pierwszej połowie przewaga Garbarni, w której szeregach najlepszy był wiatr, który dużo im pomagał. Garbarnia to mocna i fajna drużyna, niemniej jednak wybroniliśmy dośrodkowania z 1. połowy, a w 2. wszystko toczyło się po naszej myśli do momentu, w którym wszystkiego sami nie popsuliśmy. Dla mnie to tylko 1 punkt. Jesteśmy zawiedzeni, ale wszystko przed nami. To, co dzisiaj straciliśmy, w przyszłych meczach musimy odzyskiwać.

- Bartek Florek na czwartkowym treningu doznał urazu. Na razie czekamy na USG i nie wiemy, jak długa przerwa go czeka. Jego absencja była dzisiaj widoczna, co nie ułatwiło nam działań w ofensywie.

Maciej Musiał, trener Garbarni:
Mogę być zadowolony po tym meczu. Nie jestem zadowolony z wyniku, uważam, że z gry zasłużyliśmy na więcej. Zespół nie osiąga takich rezultatów, które pozwoliłyby znaleźć się w lepszym miejscu w tabeli. Przeciwnik z akcji nie stworzył żadnego zagrożenia, strzelił nam bramkę ze stałego fragmentu i później miał sytuację na 2:0 po naszym koszmarnym błędzie. To mogło się skończyć porażką i zdaję sobie z tego sprawę, ale przez pryzmat grania - zwłaszcza w 1. połowie - zasłużyliśmy na więcej. Byliśmy zespołem dominującym, mieliśmy kilka sytuacji, było kilka kontrowersji w polu karnym. Tu był problem, bo jeśli jesteś lepszy, to musisz udokumentować to strzeleniem bramki. Po stracie bramki było dużo nerwowości, gra zrobiła się chaotyczna i nie pomagało słabe sędziowanie, które wybijało nas z rytmu.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Szymon Grabowski, Garbarnia Kraków, Maciej Musiał, konferencja prasowa, II liga, komentarzKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!