Prezes Stomilu Olsztyn Marcin Burza udzielił wywiadu dla serwisu olsztyn.com.pl. Przypomnijmy, że olsztyńska drużyna nie awansowała do III ligi, przegrywając 0:1 w finale baraży z Mazovią Mińsk Mazowiecki.
W wywiadzie możemy usłyszeć m.in. o przyczynach braku awansu czy o sytuacji finansowej klubu.
OKS Stomil
on-line
wczoraj, 23:39 Owsian
https://youtube.com/shorts/I3ROxlVtcsk?is=dF8iOlxD8IZ4tZz1
wczoraj, 22:03 whs
Mówiłem, że będzie narracja, że to przez Gurzęde, tylko Gurzęde ktoś zostawił po spadku i niech teraz bierze odpowiedzialność. Kraszewski jak brał zespół to wiedział doskonale jak to wygląda w tabeli i podjął się zadania zrobienia awansu, nie zrealizował celu - to są fakty! Długi poprzedniego zarządu i słaby początek sezonu to będzie alibi na brak awansu, jeśli od pierwszego wywiadu już tak to wygląda to wielkich zmian nie będzie, będzie za to mielenie o średniej punktów na mecz, o powrocie Fiedorowicza, o poprawie gry od 6 kolejki, ale nie będzie najważniejszego- przyznania się do błędów! Błędy w sporcie i w piłce to normalna sprawa, ale trzeba uderzyć się w pierś i wyciągnąć wnioski...