95' Koniec meczu. Bez punktów w Ostródzie.
87' Boisko opuszcza Żwir, w jego miejsce Piotr Wypniewski
84' Trzecia bramka dla gości. Michał Bajdur dobija strzał Piesia.
81' Rzut wolny dla Stomilu z dobrej odległości przed polem karnym.
72' Słupek chroni Stomil przed stratą bramki..

Artykuł

Irakli Meschia, fot. Emil Marecki

Irakli Meschia, fot. Emil Marecki

Meschia: Nie można na boisku takich rzeczy mówić, jakie usłyszałem

23.05.15 23:31   kyn   2  

O komentarz po meczu z Dolcanem Ząbki poprosiliśmy Irakliego Meschię.

Jak ocenisz spotkanie?
- Co mogę tu skomentować. Wygrywaliśmy 1:0, przegraliśmy 1:3. Szkoda tych punktów. Z taką drużyną jak Dolcan to trzeba grać, wygrywać i zdobywać trzy punkty. Trener nam powie co się stało po strzeleniu przez nas bramki, że nasz gra stanęła. Myślę, że nie można tracić takich bramek. Szkoda, nie mam słów.

Wszedłeś w drugim meczu z kolei. W Chojnicach twoja gra bardzo się podobała komentatorom, dziś też pokazałeś się z dobrej strony.
- Dziękuję bardzo, że jesteście zadowoleni z mojej gry, jednak ja dopiero na odprawie zobaczę nagranie z meczu i dopiero wtedy ocenie swoją grę. 

Dyspozycja fizyczna już jest, cały jesteś poklejony plastrami, ale jednak ruszasz się po boisku.
- Nie boli mnie nic, ale nasz doktor powiedział, że trzeba zabezpieczać jeszcze kolano.

Jesteś już gotowy na 90 minut gry?
- Nie, nie jestem jeszcze gotowy. Mam siłę na tyle, na ile wpuszcza mnie trener.

Prowadzisz jakieś rozmowy na temat pozostania w Stomilu czy wyjeżdżasz z Olsztyna?
- Nie wiem jeszcze. Rozmawiałem z menedżerem i on powiedział, że nie grałem za dużo meczów na tyle, żebym mógł się już pokazać gdzieś dalej. Jeśli Stomil będzie w I lidze to ja zostanę i będę grał dalej. W tym sezonie nie zrealizowałem, przez kontuzje, założonych planów.

Jak opiszesz tę sytuację stykową z Grzelakiem?
- No co mam powiedzieć? Nie można na boisku takich rzeczy mówić, jakie usłyszałem. Jak by się czuł, gdyby przyjechał na Ukrainę i ktoś by mu powiedział: jesteś Polakiem, zjeżdżaj stąd... Tak się u nas nie robi. Powinien się dobrze zachować i nie mówić tak do obcokrajowca. To było nieprzyjemne i bolą takie słowa.

Nie jesteś z tych, którzy odpuszczają?
- Nie, nie jestem... Jak nie sędzia, to taki… Szkoda gadać.

Wydaje się, że gdyby nie kontuzja, to był byś ulubieńcem olsztyńskich kibiców, z taka charyzmą i walecznością na boisku.
- Nie wiem jak by było, ale miło mi jest, że tak mówicie. Zrobię wszystko, jeśli zostanę w Stomilu, by swoja dobrą grą spełnić nadzieję, którą we mnie pokładacie.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Dolcan Ząbki, Irakli MeschiaKomentarze

  1. 24.05.15 13:39 chodi

    Myślę że jest to jedyny talent Ukraiński , który uda się nam zatrzymać. ... i w zasadzie bardzo dobrze, bo gdyby nie kontuzja to myślę że byłby jednym z największych odkryć I ligi w tym sezonie. P.S. po spotkaniu trzeba było mu jebnac raz a porządnie to by się nauczył szacunku!

  2. 24.05.15 11:41 przem85

    Mam nadzieję że najebałeś mu w szatni bo zasłużył. Grzelak mocny w mordzie ale do szatni to bał się zejść jak na niego czekałeś. Meshia trzymaj się , szacunek dla Ciebie.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!