Artykuł

Jakub Mosakowski. Fot. Emil Marecki / sport.egit.pl

Jakub Mosakowski. Fot. Emil Marecki / sport.egit.pl

Mosakowski: Widać duży postęp w drużynie

24.01.18 19:01   em   1  

W trakcie drugiej połowy meczu Stomil Olsztyn - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie o komentarz poprosiliśmy Jakuba Mosakowskiego. Zawodnik zagrał w pierwszej połowie, a olsztyński zespół wygrał ten sparing 4:0.

Zanosi się na kolejne zwycięstwo.
- Wszystko na to wskazuje, prowadzimy 3:0, ale myślę, że koledzy jeszcze coś strzelą. Pierwszą połowę oceniam bardzo pozytywnie, cały czas prowadziliśmy grę, Drwęca nic nam nie zaszkodziła.

Jak się czujesz podczas tego okresu przygotowawczego?
- Ciężko pracujemy przez trzy tygodnie, ale wyniki sparingów pokazują, że idzie, to w dobrym kierunku. Widać duży postęp w drużynie.

W sparingach trener Kamil Kiereś wystawiał ciebie na środku obrony oraz na lewej stronie. Gdzie się lepiej czujesz?
- Gram tam, gdzie trener zdecyduje. Moja naturalna pozycja to środek obrony, pół-lewy, ale oczywiście na lewej stronie też gram. Jak mnie tam trener wystawi, to szybko się przestawiam.

Zauważyłem, że na facebooku kliknąłeś w takie wydarzenie: "W tej rundzie wstanę z ławki rezerwowych". Czujesz, że to jest ten moment, żeby grać więcej w I lidze?
- (śmiech) Każdy piłkarz ma cel, żeby grać. Ja może nie jestem doświadczony, ale mam nadzieję, że trener na mnie postawi. Ja zrobię wszystko i pokaże w marcu, że stać mnie na dobrą grę.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Jakub Mosakowski, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Rozmowa po meczuKomentarze

  1. 24.01.18 19:50 Piotruś Pan

    Bożesz Ty mój, zapytajcie go jeszcze o ocenę trenera i prezesa..... zapewne się wiarygodnie wypowie

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!