Artykuł

Takiego widoku ma już nie być wiosną 2019 roku, fot. Łukasz Kozłowski

Takiego widoku ma już nie być wiosną 2019 roku, fot. Łukasz Kozłowski

OSiR ogłosił przetarg na budowę nowej murawy

14.05.18 18:24   em   9  

Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłosił przetarg na budowę nowej murawy na stadionie miejskim przy al. Piłsudskiego 69a. Firmy swoje oferty mogą zgłaszać do 29 maja, a całość ma zostać oddana do użytku najpóźniej ostatniego dnia sierpnia 2018 roku.

Podczas modernizacji ma powstać nowy system drenażu, ogrzewanie płyty, zraszacze oraz nowa murawa.

Murawa stadionu zostanie wyposażona w system automatycznego zraszania wbudowanego w powierzchnię boiska. System oparty będzie na 19 wynurzalnych zraszaczach (16 sztuk zraszaczy sektorowych w zakresie 180 stopni oraz 3 sztuki zraszaczy pełno zakresowych w zakresie 360 stopni).

Do tego wykonawca zobowiązany jest dostarczyć dwie nowe profesjonalne bramki do piłki nożnej oraz dwie bramki do rugby.

OSiR zakupi także nowy sprzęt do pielęgnacji murawy w postaci kosiarki wrzecionowej.

W budżecie miasta na ten cel jest zarezerwowane 6 milionów złotych.

Budowa nowej murawy zostanie wykonana wg. projektu wykonanego na potrzeby budowy nowego stadionu miejskiego.

 

Tagi: Stomil Olsztyn, stadion Stomilu, OSIR


Komentarze

 1. 18.05.18 17:00 Piotruś Pan

  Krzyżak, jakie władze?

 2. 18.05.18 07:41 stomil 14/88

  Piotruś pan piszę komentarz do artykułu z przed 2 lat

 3. 18.05.18 07:35 yazwami

  taczki porządnej kupic nie potrafią a organizują przetarg.....to nie moze się udać !!!

 4. 17.05.18 12:19 krzyżak

  Jak widać niektórzy by zdyskredytować obecne władze są w stanie posunąć się nawet do kłamstwa.

 5. 17.05.18 10:29 misiek84

  Piotruś Pan - po co siejesz ferment. Jakie nie płacone od 7 miesięcy? Skąd takie info? Jak nie jesteś zorientowany w temacie to nie puszczaj głupich plotek.

 6. 16.05.18 15:49 Piotruś Pan

  Owsian, jesteś budowlańcem? Ja się w sumie piłkarzom nie dziwię..... Nie mają płacone od 7 miesięcy to i rozglądają się za inną robotą........

 7. 15.05.18 09:12 Owsian

  No to podłoga i lampki nocne będą. Ale gdzie ściany i dach?

 8. 15.05.18 07:06 crispy

  oooo ... już tłok się robi na tej nowej murawie ! PiG to jednak tęgi cwaniak, wie jak dać i jednocześnie nie dać ! Obiło mi się o uszy, że nasi Lakersi wiercą mu dziurę w brzuchu o możliwość grania na miejskich obiektach, bo Uniwersytet Wiejsko-Miejski nie chce słyszeć o wpuszczeniu ich na swoje obiekty (mimo, iż mają UWM w nazwie), i to, że Budowlani chcą się reaktywować (może pod inną nazwą), więc, jeśli ich wszystkich wpuści na naturalną murawę przy P69a, to katastrofa, szczególnie dla piłkarzy, murowana ! Już w latach 80-tych Stomil na przemian z Budowlanymi grał przy P69a ale ten ,,pomysł'' szybko upadł w związku z protestami piłkarzy, rugbyści z murawy robili bowiem po prostu kartoflisko i dlatego na świecie rugbyści/futboliści grają na murawach sztucznych/hybrydowych. Ot i tyle spekulacji przy porannej kawce.

 9. 14.05.18 18:49 Wielki Stomil

  no ziezle tylko czemu zaden duren nie mysli o tym zeby byla to murawa HYBRYDOWA ktora daje wiecej mozliwosci mozna grac na niej wiecej meczy a na zwyklej jak wejda jeszcze rugbysci to ta murawa bedzie do wymiany po sezonie!!!!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!