Artykuł

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Oświadczenie klubu w sprawie meczu z Radomiakiem Radom

25.11.19 19:41   em   22  

Na oficjalnej stronie klubu pojawiło się oświadczenie na temat wydarzeń jakie miały miejsce podczas meczu Stomilu Olsztyn z Radomiakiem Radom.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Radomiak Radom


Komentarze

 1. 29.11.19 07:45 baron

  Pislamskie standardy na forum ? Jakim prawem zbanowano Kibickę ?

 2. 26.11.19 17:12 Adaśko

  Widocznie jakiś chochlik w skrypcie. ;) Ale cośmy sobie popisali, to nasze. :P

 3. 26.11.19 17:01 czerkasow

  A jednak!

 4. 26.11.19 16:46 KIBICKA z zatorza

  Jest jednak grupa kibiców którzy idą na mecz oglądać grę a nie robić rozróby ."śmieci" to delikatne określenie kryminalistów lubprzestępców,

 5. 26.11.19 16:44 czerkasow

  Jeżeli dostała bana to dokładnie za wręcz przeciwnego niż piszesz, Adaśko. Napiszę że Piotr Grzymowicz to debil i śmieć i zobaczymy czy mnie zbanjją ;})

 6. 26.11.19 16:12 Adaśko

  @SzEFoo, ona nie za tych "śmieci" dostała bana, tylko za to, że jej poglądy nie pasowały do poglądów reszty. Po prostu łatwiej jest tworzyć własną "bańkę" i wywalać wszystkich, którzy patrzą na niektóre sprawy trochę inaczej. Sorry, jeśli za "śmieci" wywala się z tego Forum, to już mnóstwo innych osób powinno być wcześniej zbanowanych za znacznie lepsze wypowiedzi. :D

 7. 26.11.19 16:07 Adaśko

  @czerkasow, chodzę na Stomil (choć rzadko, bo mieszkam poza Olsztynem, ale od zawsze i na zawsze traktuję ten klub jako jedyny swój, słucham transmisji, oglądam w TV, kupuję gadżety, karnety dla dzieci, biorę udział w zrzutkach do świnki skarbonki itp.), chodzę na Reprezentację, na siatkówce byłem kilka razy, w Olsztynie i poza nim. Nie napiszę Ci, jaki sponsor ominął Stomil Olsztyn, bo nie mam takiej wiedzy. Myślę, że sponsorzy nie przejmują się indywidualnymi wypowiedziami na Forum. Problem polega na tym, że ogólny poziom dyskusji świadczy o klimacie i poziomie intelektualnym, jaki generalnie panuje w środowisku kibiców piłkarskich, a to już ma swoje przełożenie na rzeczywistość. Wystarczy porozmawiać z ludźmi "mniej sportowymi" i spytać, jaka jest ich opinia na temat piłki nożnej i siatkówki. Zgadnij, co usłyszysz? Myślisz, że sponsorzy na to nie patrzą? Tak @czerkasow, polska piłka nożna klubowa jest na dnie, a siatkówka jest na topie. W dużym stopniu jest to również zasługa "kibiców" piłkarskich. Jeśli w to nie wierzysz, masz syndrom wyparcia. I tyle.

 8. 26.11.19 15:53 SzEFoo

  Odniosłem się do AZSu, bo jeśli dla niej kibice siatkówki są super, a Ci piłkarscy są źli to niech zmieni nick na „kibicka AZSu z Zatorza”, a nie się wymądrza na kibicowskim forum klubu piłkarskiego. Swoją drogą na siatkówce w przeszłości też zdarzało mi się bywać i zdecydowanie wolę piłkę kopaną, ale do samego AZS nic nie mam- niech sobie grają w tej ekstraklasie. W ogóle o co my się spieramy- bardzo dobrze że dostała bana jeśli w jednym temacie pisała o kulturze kibiców na stadionie, a później wyzywa część z nich od śmieci (tych z zakazami nie wiedząc za co część z nich je ma).

 9. 26.11.19 14:59 czerkasow

  Chyba nigdy nie byłeś na siatkówce, skoro nożną sprowadzasz do dna. Niestety, piszesz frazesy, które powtarzają 10latkowie. Napisz mi jaki sponsor ominął Stomil właśnie przez forum? Abramowicz miał przyjść?

 10. 26.11.19 13:55 Adaśko

  A co do oświadczenia Klubu, to żałuję, że ono w ogóle powstało. Gdyby nie to, mielibyśmy tylko jedno bezsensowne oświadczenie grup kibicowskich. A tak mamy dwa bezsensowne oświadczenia i wojnę o nic. Z @Kibicką zgodzę się na pewno w jednej fundamentalnej kwestii: kibice nie są od rządzenia w klubie. Chyba, że czynią to w ramach stosunku pracy.

 11. 26.11.19 13:44 Adaśko

  Chciałem otworzyć poprzednie wypowiedzi @Kibicki i już się nie udało. Error, brak użytkownika. Czyżby ban? Jeśli tak, to szkoda, że lekką ręką wywala się z Forum osoby mające swój własny pogląd w jakiejś sprawie. Jeszcze gorzej, że wywala się osoby, które mają dużo racji w tym, co piszą. A że większość nie umie pojąć... cóż, wystawia to odpowiednie świadectwo większości. @SzEFoo, nie napiszę tutaj, co myślę o "kibicach" piłkarskich (celowo użyłem cudzysłowu), którzy drwią sobie z AZS-u. Rozumiem, że można nie przepadać za innym zespołem piłkarskim, ale trzeba mieć jakiś potężny kompleks lub siano we łbie, żeby naigrywać się z kibiców siatkówki. Ja też wolę piłkę nożną i stadion piłkarski, ale siatkówkę bardzo szanuję. I w przeciwieństwie do gównianej polskiej piłki nożnej siatkówkę mamy na poziomie światowym. Pytanie, dlaczego tak jest? Jedno jest pewne: darcie japy z młyna, wzajemne się obrażanie i naparzanka z policją niczego tutaj nie zmieni. NIC tym nie osiągniecie. A przez "mądrości", jakich tysiące można tutaj na Forum wyczytać, sponsorzy omijają piłkę nożną szerokim łukiem. Możliwe, że za jakiś czas znów trzeba będzie robić składki na Stomil do świnki skarbonki z własnego kieszonkowego. Na IV ligę może starczy. Tymczasem AZS będzie się wtedy naparzał na poziomie europejskim.

 12. 26.11.19 13:16 SzEFoo

  Ona powinna mieć nick "kibicka AZSu/policji z zatorza". Ja bym nie brał jej wpisów na poważnie bo to pewnie żadna kobieta nie jest, a tym bardziej kibicka Stomilu. A za wczorajszy tekst o śmieciach na chłopaków mających zakazy stadionowe powinna dostać bana na stronie kibicowskiej Stomilu.

 13. 26.11.19 13:12 KIBICKA z zatorza

  bARAKUDA głupio walisz.Jeżeli dowcip to cieniutki tak jak twoje komentarze.

 14. 26.11.19 09:26 barakuda

  Zatorzanka zmnien dilera lub lekarza* (*niepotrzebne skreslic :) )

 15. 26.11.19 08:47 dzbs

  Nowa koalicja Prezes i policja ????

 16. 26.11.19 08:02 KIBICKA z zatorza

  Uważajmy co robimy i piszemy bo właściciel może się wkurzyć i nie będziemy mieli żadnej ligi .Kto będzie stratny -- my kibice i Olsztyn

 17. 26.11.19 07:35 Dyrektor OKS 1945

  no nie wierzę w co czytam wypowiedź ekspertki od bezpieczeństwa niewiarygodne masz jakieś certyfikaty czy tak tylko sobie piszesz aby pisać

 18. 26.11.19 07:33 Dyrektor OKS 1945

  nie wierzę co czytam nie ma tu żadnej treści lelum polelum kiedyś w oks 1945 byli ludzie po karierze w wojsku nie bali się podjąć decyzji i nie musieli się potem tłumaczyć a tu widać strach przed napisaniem jak dokładnie było strach to może być na akcji w wojsku jak wróg do ciebie strzela z karabinu tratatata i nad głową świszczą kule a nie w takim przypadku cyrk abraszki

 19. 26.11.19 07:32 KIBICKA z zatorza

  Policja miała powód to przybyła. Czy tak strasznie przeszkadzała normalnym kibicom. Chyba nie. I po co tyle krzyku wielkich problemów.Klub sprawę wyjaśnił i po balu,

 20. 25.11.19 20:21 waldi812

  Prezes walnął kolejnego dużego babola i teraz rakiem się wycofuje. Czy to był pierwszy w historii mecz podwyższonego ryzyka? Jak dotąd trochę inaczej to wyglądało, więc musiało być czyjeś przyzwolenie. Należało po prostu spotkać się najpierw z kibicami i jak ludzie porozmawiać, ale prezes zapewne zajęty...

 21. 25.11.19 20:21 Pawlik

  Niewiarygodny ten wpis i odwracanie kota ogonem. Sobota zweryfikuje czy potrzebni sa kibice dla klubu, wyjazdy ich czy nie.

 22. 25.11.19 20:16 krzyżak

  Dlaczego policja z takim wielkim upodobaniem i energią nie zajmuje się ściganiem pijanych kierowców? To oni stanowią olbrzymie i realne zagrożenie dla społeczeństwa.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!