94' Koniec meczu.
94' Byrtek sam na sam... i nie trafia!!!!!!!!!!!!!!! 1
93' Spychała z 25 metrów, ale bez szału. 1
91' 3 minuty szans na remis.
85' Babol Skiby... Sebastian Steblecki wrzucił piłkę za kołnierz olsztyńskiemu bramkarzowi... 1496

Artykuł

"Rozmówki biało-niebieskie" przed meczem Stomil Olsztyn - GKS Tychy. POSŁUCHAJ!

24.02.21 23:07   kyn   2  

Startujemy z "Rozmówkami biało-niebieskimi" w nowym roku. Krzysztof Betkier wraz z Emilem Mareckim i Magdą Gawrońską przedstawili najważniejsze informacje na temat przygotowań do rundy wiosennej Stomilu Olsztyn.

Omówili także transfery i przewidywania przed inauguracją piłkarskiej wiosny.

Więcej informacji o meczu:

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, GKS Tychy, Rozmówki biało-niebieskie, I ligaKomentarze

  1. 25.02.21 15:53 Paweł Wilicki

    Miejmy tylko nadzieje ze Magda złamie sie i mimo temp jednak, szybko usiadzie z Kyniem na trybunie i bedzie relacjonowała dla Nas mecz Stomilu. "Złamie" bo niestety Magda to sportowiec halowy i woli raczej ciepły klimat a na Naszym stadionie jest jak jest. Jerzy Makiel hmm zawsze wiadomo bylo ze to co jest na wyjezdzie zostaje na wyjezdzie. Czy to impra firmowa czy powrót z wygranego meczu. I oczywiscie nikt nie glaszcze po glowach ze tak powinno byc. Ale chlopak skarzyl sie tez ze po przegranej pilkarze przezywali to ehhh no i te podroze autokarem a nie jak on myslal ze bedzie latal chyba JumboJetem.

  2. 25.02.21 15:13 Jerzy Makiel

    Dobrze że panowie wzięli do programu Magdę. Ożywiło to znacznie program i pokazało inne spojrzenie na omawiane zagadnienia. Odnośnie wypowiedzi holendra w lokalnej holenderskiej prasie to mu się wcale nie dziwię. Nie widział u siebie picia w autokarze po meczu to bardzo się zdziwił. A to że my uważamy to za normę jest chyba nie bardzo normalne i nie zupełnie do zaakceptowania no i nie profesjonalne,

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!