Artykuł

Stadion Stomilu, fot. Emil Marecki

Stadion Stomilu, fot. Emil Marecki

Stadion Stomilu dzień przed meczem z Odrą Opole

21.09.18 11:13   em   1  

W piątek rano odwiedziliśmy Stadion Miejski przy al. Piłsudskiego 69a. Sprawdziliśmy jak wygląda obiekt dzień przed meczem z Odrą Opole.

W ramach inwestycji za około 6,5 miliona złotych zrobiono podgrzewanie, odwodnienie oraz system zraszający boisko. Dodatkowo na wyposażeniu będą po dwie bramki piłkarskie oraz do rugby. Kupiona zostanie też nowoczesna kosiarka. Przy okazji budowy nowego boiska, zerwano asfaltową bieżnię, a w jej miejsce znalazła się sztuczna trawa. W ramach oddzielnej inwestycji wyremontowano także schody na trybunę krytą i powieszono banery, które przykryły starą elewację olsztyńskiego obiektu.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie ma odebrać obiekt od firmy Tamex (odpowiedzialna za inwestycję "boiskową") 30 września. Dopiero po tym dniu mogą być naliczane kary umowne.

Kibice Stomilu Olsztyn zamontowali nowe gniazdo z którego będzie prowadzony doping.

Więcej informacji o meczu:

Zobacz także:

  • Fotorelacja: Stadion Stomilu dzień przed meczem z Odrą Opole
Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, stadion Stomilu


Komentarze

  1. 21.09.18 12:22 tomimaki

    By poprawili jeszcze płachty reklamowe na odkrytej. A to przykrycie starej elewacji wygląda całkiem całkiem ;)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!