Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Warmia Olsztyn

Wojewódzki Puchar Polski (1/16 finału) Olsztyn - stadion Warmii
godz. 15:00

Stomil II Olsztyn 2:4 Warmia Olsztyn
2:0
13' Mateusz Kostek
35' Kamil Stankiewicz
Bramki Tomasz Długołęcki 56'
Kamil Kępka 68'
Tomasz Długołęcki 117'
Kamil Kępka 120'
Bramki Stomil II Olsztyn: (skład wyjściowy) 29. Patryk Rodak - 17. Mateusz Kostek, 2. Dawid Wiśniewski..." class="playerVote">Dawid Wiśniewski, 23. Damian Zacheja, 8. Szymon Iwaszko, 9. Jakub Kostrzewa, 5. Łukasz Kundo, 21. Wojciech Żęgota, 3. Szymon Sokołowski, 12. Sebastian Więch, 90. Kamil Stankiewicz.
Warmia Olsztyn: (skład wyjściowy) 12. Filip Niedźwiedzki - 5. Łukasz Woźniak, 3. Patryk Matysiak, 17. Filip Francuz, 11. Rafał Reska, 2. Michał Głuch, 7. Tomasz Długołęcki, 9. Artur Jarmicki, 16. Krystian Osowski, 6. Tomasz Dąbrowski, 15. Aleksander Kołakowski.
Szczegóły sędziował: Dawid Kuliś (OS Giżycko).

Rezerwy Stomilu Olsztyn odpadły z Wojewódzkiego Pucharu Polski. "Biało-niebiescy" przegrali po dogrywce z Warmią Olsztyn 2:4 (2:0, 2:2, 2:2). Gole dla Stomilu zdobyli Mateusz Kostek i Kamil Stankiewicz.

- Najbardziej niepokoi mnie fakt, że graliśmy dwie godziny, bo w sobotę mamy arcyważny mecz z Wisłą Puławy. Dlatego dzisiaj nie wszyscy grali, kilku zawodników weszło na końcówkę meczu. Chciałem, żeby ci, którzy mniej grali mieli przetarcie z zespołem seniorskim. W pierwszej połowie jeszcze to dobrze wyglądało, ale w drugiej oddaliśmy inicjatywę i to spowodowało, że straciliśmy dwie bramki. W dogrywce liczyliśmy na rzuty karne, wiedziałem, że mój zespól nic nie zdziała w ofensywie. Postawiliśmy autobus i czekaliśmy na 120 minutę. Niestety po naszym błędzie straciliśmy bramkę na 2:3 i potem straciliśmy kolejną, która nie miała już żadnego znaczenia - powiedział poeczmu Stomil II Olsztyn Tomasz Aziewicz.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 23:31:48

120' Koniec meczu. Odpadamy z WPP.
120' GOOOOLLL - Kamil Kępka. Niestety, 2:4.
117' GOL - Tomasz Długołęcki. Niestety, 2:3.
106' Szybka zmiana stron i gramy dalej.
105' Koniec pierwszej części dogrywki, nadal 2:2. Ostatnie piętnaście minut, jeżeli żadna z drużyn nie strzeli zwycięskiej bramki, będziemy mieli karne.
91' 16:54 - gramy dalej.
90' Koniec meczu, 2:2, za chwilę dogrywka!
84' Artur Jarmicki fauluje i dostaje "żółtko".
81' Teraz Rodak ratuje Stomil przed startą gola! Kępka znalazł się w sytuacji sam na sam z naszym golkiperem, jednak Patryk nie dał się pokonać. Uff.
68' GOL - Kamil Kępka! Niestety... 2:2.
56' GOL - Tomasz Długołęcki. Kontaktowy gol dla Warmii i mamy 1:2.
46' 16:00 - rozpoczynamy drugą połowę.
40' Swoją okazję miała Warmia, jednak Kołakowski uderzył nad poprzeczką.
35' GOOOOOOOOOOLLLL - KAMIL STANKIEWICZ! Zawodnik mija bramkarza i strzela do pustej bramki! STOMIL DWA! Warmia zero!
13' GOOOOOOOOOOOOOLLLL - MATEUSZ KOSTEK! Rzut wolny z 18 metrów dla Stomilu na wprost bramki Warmii, do piłki podchodzi Kostek i pokonuje Niedźwiedzkiego!
3' Młodzi piłkarze Stomilu mogą dzisiaj liczyć na skromny doping.
2' Pierwszą groźną sytuację miała Warmia. Po strzale z rzutu wolnego dobrze interweniuje Rodak.
1' 15:04 - początek spotkania.
Zwycięzca tego spotkania zmierzy się w kolejnej rundzie z wygranym z pary Tęcza Biskupiec - Olimpia Olsztynek.
Na ławce Stomilu Rodziewicz, Korzep, Chabko, Wojciechowski, Janas, Igor Kostrzewa i Biedrzycki.
Już za chwilę początek meczu na stadionie Warmii. Znamy już składy obu drużyn.

W najbliższą środę odbędzie się spotkanie 1/16 Wojewódzkiego Pucharu Polski. Stomil II Olsztyn zagra z Warmią Olsztyn.

Mecz odbędzie się na stadionie przy Al. Sybiraków, ale gospodarzem formalnie będzie drużyna Stomilu. Początek meczu o godzinie 15:00.

W barwach Stomilu w tym meczu zagrają piłkarze na co dzień występujący w Centralnej Lidze Juniorów.