Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Mrągowia Mrągowo

2009/2010 - Sparingi Olsztyn - stadion na Dajtkach
Stomil Olsztyn 2:1 Mrągowia Mrągowo
0:1
54' Mateusz Różowicz
81' Paweł Miłoszewski
Bramki Łukasz Kuśnierz 7'
Bramki Stomil Olsztyn: (I połowa) Kamil Ryłka - Janusz Bucholc, Tomasz Aziewicz, Paweł Sędrowski, Damian Łazicki - Paweł Głowacki, Daniel Michałowski, Radosław Stefanowicz, Bogdan Miłkowski, Piotr Głowacki - Łukasz Suchocki. (II połowa) Daniel Iwanowski - Paweł Podhorodecki, Robert Tunkiewicz, Damian Falkowski, Sebastian Spychała - Paweł Miłoszewski, Piotr Sokołowski, Maciej Szostek, Paweł Alancewicz, Mateusz Różowicz - Piotr Karłowicz.
Mrągowia Mrągowo: Piotr Osmański (46 Paweł Lubowiecki) - Karol Lemecha (46 Mariusz Krech), Tomasz Żakowski (67 Karol Lemecha), Tomasz Narel (88 Łukasz Jarząbek), Łukasz Jarząbek (86 Damian Majak) - Damian Majak (72 Paweł Woronko), Bartosz Dobroński (~60 Jakub Sierzputowski), Michał Ruszkiewicz (46 Igor Biedrzycki), Łukasz Kuśnierz (72 Mariusz Narel), Grzegorz Olszewski - Daniel Chiliński (46 Łukasz Kurta).
Szczegóły Dwuminutowe kary: Tomasz Aziewicz, Maciej Szostek - Łukasz Jarząbek.

Sędzia: Mariusz Czyżewski (Olsztyn).
Widzów: 30.

OKS 1945 Olsztyn wygrał pojedynek sparingowy z Mrągowią Mrągowo 2:1 (0:1). Trener Zbigniew Kieżun sprawdził w meczu 22 zawodników.  Bramki dla "biało-niebieskich" zdobyli Mateusz Różowicz oraz Paweł Miłoszewski. Dla mrągowian trafił Łukasz Kuśnierz.

"Biało-niebiescy" przez całe spotkanie przeważali na boisku. Goście mądrze się bronili i nastawili na kontrataki.