Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Kotwica Kołobrzeg

Lider przegrał w Olsztynie!

II liga 2022/2023 (18. kolejka, 7.XI.2022 r.) Koniec Stadion Stomil Olsztyn
Stomil Olsztyn 1:0 Kotwica Kołobrzeg
58' Hubert Krawczun Bramki
kartki Josip Šoljić ż
Bramki Stomil Olsztyn: 39. Jakub Mądrzyk - 10. Karol Żwir, 14. Filip Szabaciuk, 33. Jakub Tecław, 26. Bartosz Waleńcik, 50. Michał Karlikowski - 20. Werick Caetano (87, 6. Sebastian Szypulski), 8. Maciej Spychała, 15. Shun Shibata, 7. Hubert Krawczun - 9. Piotr Kurbiel (89, 66. Dawid Kalisz).
Kotwica Kołobrzeg: 99. Miłosz Garstkiewicz - 30. Dominik Sadzawicki (85, 9. Dawid Cempa), 66. Piotr Witasik, 4. Damian Kostkowski, 32. Robert Obst, 20. Jakub Szarpak - 22. Kamil Kort (80, 77. Kamil Bartoś), 6. José Cabrera (73, 8. Michał Cywiński), 16. Josip Šoljić, 10. Paweł Łysiak (80, 97. Tomasz Kaczmarek) - 17. Grzegorz Goncerz (73, 25. Jakub Bojas).
Szczegóły Sędziował: Piotr Rzucidło (Warszawa).
Widzów: 1150.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 08:34:57

96' Koniec! Czwarte zwycięstwo z rzędu stało się faktem!
91' 5 minut doliczonego czasu gry.
91' Teraz Żwir marnuje setkę. 1
89' Shibata z 7 metrów prosto w bramkarza! 1
79' Ładny odbiór Shibaty, poprowadził piłkę do pola karnego. Podał do Caetano, ten oddał strzał, ale bramkarz gości broni, z kłopotami ale broni. 1
77' Stomil cały czas w natarciu, w myśl zasady, że najlepszą obroną jest atak. Kotwica pewnie w ostatnich minutach rozpocznie frontalny atak.
58' GOOOOOOOOOOOOL !!! Prowadzimy 1:0 po golu Huberta Krawczuna!
55' Shibata ładnie w kierunku Karlikowskiego, ale był minimalny spalony w obecnie arbitra asystenta.
52' Shibata w pole karne z rzutu wolnego. Najwyżej wyskoczył Waleńcik, ale piłka poszybowała nad poprzeczką. 1
46' Ruszyła druga połowa meczu. 1
45+2' Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bezbramkowy remis.
44' Jakub Szarpak groźnie, upiekło się nam znowu. 444
39' Caetano ładnie mija dwóch zawodników, strzela, ale broni bramkarza Kotwicy. 1
38' Werick Caetano z 11 metrów, prosto w bramkarza. 1
28' Spychała z wolnego, ładnie w górę wyskoczył Kurbiel, ale nie trafił w światło bramki. 1
26' Shibata z wolnego, uderza głową Krawczun, ale mocno niecelnie. 1
25' Groźna kontra gości, ale dobrze zachował się nasz bramkarz. 444
19' Ładna konterka Stomilu. Michał Karlikowski posłał piłkę w pole karne, ale do piłki nie zdołał dobiec Piotr Kurbiel. 1
13' Lekka przewaga gości, ale Stomil rozkręca się z minuty na minutę.