Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Znicz Pruszków

ż Filip Szabaciuk kartki Mateusz Grudziński ż
Krzysztof Wingralek ż
Shuma Nagamatsu ż
Maciej Firlej ż
Bramki Stomil Olsztyn: 39. Jakub Mądrzyk - 14. Filip Szabaciuk (61, 66. Dawid Kalisz), 4. Igor Kośmicki, 25. Hubert Sadowski, 26. Bartosz Waleńcik, 11. Filip Wójcik - 10. Karol Żwir, 8. Maciej Spychała, 15. Shun Shibata, 7. Hubert Krawczun (61, 6. Sebastian Szypulski) - 9. Piotr Kurbiel (75, 20. Werick Caetano).
Znicz Pruszków: 33. Miłosz Mleczko - 17. Dawid Barnowski (90, 8. Tymon Proczek), 3. Dmytro Juchymowycz, 5. Krzysztof Wingralek, 10. Mateusz Grudziński, 11. Paweł Moskwik - 18. Shuma Nagamatsu (80, 30. Wiktor Nowak), 13. Mateusz Cegiełka, 6. Krystian Pomorski - 9. Maciej Firlej, 7. Jakub Wójcicki (80, 19. Patryk Czarnowski).
Szczegóły Sędziował: Piotr Idzik (Poznań).
Widzów: 2473.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 02:35:50

95' Koniec meczu.
89' Sadowski niecelnie z dystansu. 1
83' JAKUB MĄDRZYK !!!!!!!!!! Ratuje nas od stracenia bramki, Moskwicz nie daje rady z 5 metrów pokonać naszego bramkarza. 59
75' Wercik Caetano wszedł za Piotra Kurbiela. 1
72' Waleńcik w polu karnym zgrywa do Sadowskiego, a ten z piątego metra posłał piłkę wysoko nad poprzeczką. 1
71' Żółtą kartką napomniany Mateusz Grudziński. 59
67' Shibata z dystansu, ale mocno niecelnie. 1
62' Piotr Kurbiel głową ponad poprzeczką. 1
62' Dobra akcja Stomilu. Szypulski skrzydłem, podaje w kierunku Kalisza, ten zagrywa wzdłuż bramki i piłka wybita na rzut rożny. 1
61' Sebastian Szypulski wszedł za Huberta Krawczuna. Dawid Kalisz zmienił Filipa Szabaciuka. 1
54' Żółtą kartką napomniany Filip Szabaciuk. 1
46' Początek drugiej połowy. Bez zmian w składach obydwu drużyn. 1
45+1' Koniec pierwszej połowy. 0:0.
40' Dobra sytuacja Stomilu, ale Karol Żwir zwolnił w polu karnym i nie oddał strzału na bramkę. 1
30' Za nami pół godziny gry i mamy cały czas bezbramkowy remis.
22' Niebezpieczne uderzenie z rzutu wolnego, Jakub Mądrzyk przeniósł piłkę nad poprzeczkę. 59
17' Kośmicki główkuje z bliskiej odległości, ale piłkę pewnie łapie Miłosz Mleczko. 1
13' Groźnie zapowiadająca się akcja gości, ale nie było dobrego podania i skończyło się tylko na strachu. 59
7' Dośrodkowanie z rzutu rożnego, głową uderza Igor Kośmicki, a piłka zatrzymuje się na poprzeczce.
5' Początek meczu to dwie fajne, ofensywne akcje Stomilu. Póki co bez goli. 1