94' Koniec meczu.
91' Trzy minuty do końca.
91' Boisko opuszcza Sylwester Patejuk, w jego miejsce Konrad Szczotka 1413
90' Zatrzymana kontra Wisły przed polem karnym Stomilu, będzie rzut wolny. 1413
89' Wybita piłka po dośrodkowaniu Lecha, będzie powtórka. 1

Puławy - 3 września

Stomil remisuje w Puławach

03.09.16 19:54   zic   9

W meczu 7. kolejki I Ligi Stomil Olsztyn zremisował w wyjazdowym spotkaniu z Wisłą Puławy 1:1 (0:0). Bramkę dla Stomilu zdobył Rafał Kujawa. Ten sam zawodnik nie wykorzystał wcześniej rzutu karnego.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym i ten wynik dobrze odzwierciedla to co się działo na boisku. Obie drużyny zagrały asekuracyjnie i nie stworzyły sobie wielu dogodnych sytuacji.

W drugiej połowie gra się nieco ożywiła. W 54. minucie Stomil powinien prowadzić 1:0. Sędzia podyktował jedenastkę dla olsztyńskiej drużyny. Do piłki podszedł Rafał Kujawa, jednak jego strzał i dobitkę obronił Nazar Peńkoweć.

Niewykorzystana sytuacja zemściła się w 74. minucie - Sylwester Patejuk wykończył składną akcję Wisły, która wymieniła kilka szybkich podań przy dość biernej postawie olsztynian. Pięć minut później było już 1:1 - za przestrzelonego karnego zrehabilitował się Rafał Kujawa i jak się później okazało, ustalił wynik spotkania. Było to piąte kolejne spotkane bez porażki naszej drużyny.

Kolejne spotkanie Stomil rozegra za tydzień, w sobotę o 19:45 przeciwnikem będzie Miedź Legnica.

Tagi: Stomil Olsztyn, Wisła Puławy, Rafał Kujawa, I liga, Puławy