90' KONIEC MECZU, STOMIL JEDEN, ARKA JEDEN!
83' Suchocki znalazł się w dobrej sytuacji, oddał strzał na bramkę, ale dobrą interwencją popisał się po raz kolejny bramkarz Arki.
77' Arka strzela drugiego gola, ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną.
60' Dziesięć zmian w Arce, na boisku pozostał tylko Szlaga.
57' Bucholc podał do Kaźmierowskiego, ten ograł dwóch zawodników, uderzył, ale dobrą interwencją popisał się golkiper gości.

Stomil zremisował z Arką 1:1, fot. Emil Marecki

Olsztyn - boisko ze sztuczną nawierzchnią przy szkole SP 18, 18 lutego 2013 r., godz. 14:00

Stomil zremisował z Arką

18.02.13 15:40   mmks   14

Stomil Olsztyn zremisował w spotkaniu sparingowym z ligowym rywalem - Arką Gdynia 1:1 (1:1). Bramkę dla "biało-niebieskich" strzelił w ostatniej minucie pierwszej połowy Szymon Kaźmierowski.

Od początku spotkanie stało na niskim poziomie. Żadna z drużyn nie potrafiła sobie stworzyć dobrych sytuacji bramkowej. Warte odnotowania w tej fazie meczu były strzały Piotra Kuklisa oraz Marcina Radzewicza. Dopiero w 39. minucie z bliskiej odległości strzelał głową Marcus Vinícius, ale świetną interwencją popisał się Michał Leszczyński. Dwie minuty później olsztyński golkiper nie zdołał już zatrzymać Brazylijczyka i ten zdobył gola dla Arki. W ostatniej minucie pierwszej połowy do wyrównania doprowadził Szymon Kaźmierowski, który wykorzystał błąd bramkarza gdyńskiego klubu Macieja Szlagi.

W 48. i 57. minucie swoje sytuacje miał Kaźmierowski, ale dwukrotnie nie potrafił pokonać golkipera gości. Na siedem minut przed końcem w dobrej sytuacji znalazł się Łukasz Suchocki, ale nie potrafił pokonać Macieja Szlagi.

W spotkaniu testowany był Paweł Kaczmarek z Łódzkiego Klubu Sportowego (zagrał tylko 45 minut!). Z Arką miał zagrać także Radosław Wiśniewski z Pogoni Szczecin, ale zrezygnował z testów w olsztyńskim klubie.

- Brakuje szybkości i pewności w naszej grze. Bardzo nerwowo i słabo to dzisiaj wyglądało. Jest wiele do poprawienia w naszej grze. Mamy jeszcze do ligi trzy tygodnie i będziemy nad wszystkim ciężko pracować - mówił po meczu Zbigniew Kaczmarek, trener Stomilu Olsztyn.

Tagi: Stomil Olsztyn, Arka Gdynia, Szymon Kaźmierowski, sparing, Olsztyn, Dajtki, Zbigniew Kaczmarek

1. 19.02.13 18:17 FC Szczytno

tyl mamy naprawde tragiczny Leszczu popelnia w kazdym meczu jakis blad ale wieze w niego a obrona to jest tragedia Niewulis nienadaje sie na sroek brony bo sie trzesie wole juz mlodego Remisza z Baranem to jeszcze daje jakies wyjscie innego niewidze byl do wziecia Czarnecki i Kulpaka to zero gadki z nimi a mozna bylo sie spodziewac ze Kopra niebedzie albo bedzie w polowie sezonu poco bylosciagac tego Piceluka na dzien dzisiajszy to jest tragedia wole juz Łukasika zeby gral bo przynajmniej chlop ostatnio zapierdala i walczy na lewa pomoczdecydowanie Kun

2. 19.02.13 15:48 Biała Armia

Widać ze cisza w klubie w sprawie testowania obrońców jednak.Myślałem ze zobaczyli cały klub działacze sztab ze z tymi obrońcami to mamy gwarantowany spadek że trzeba koniecznie ściągnąć stopera ale z rozwagą który by pomógł nam a nie pierwszego lepszego. :((

3. 19.02.13 10:06 kilabez

Ludzie co tu można proponować?? Jest taka padaka, że brak słów!! Nasz sztab i zarząd żyją ewidentnie w innym świecie!! Oni nie mają pojęcia jak utrzymać nasz klub! Trener cały czas swoje betonowe wizje. Mamy tak zdolną młodzież ale co? Kaczmarek dziadek bez formy przyjechał nas wzmocnić a okazało się że Kun robi tam tak świetną robotę że SZOK!! wydają hajs na Piceluka, gdzie on wczoraj był? a no na ławie! nawet go widać nie było (wzmocnienie?) O czym tu gadać w ogóle!!?? Obrona? można powiedzieć że szwajcarska, dwóch środkowych pożal się Boże!! Gdzie my mamy w ogóle bramkarza?? Leszcz mógł i był czas na ogranie go w II lidze, a teraz? chcemy żeby chłopak nam wybronił szczebel wyżej? Brak słów na to co się dzieje!! Tak jak pisałem korzystajmy póki możemy się jeszcze w Polsce pokazać jako kibice bo nic więcej nam nie zostało...

4. 18.02.13 22:02 lukasszz

+Hempel,Kun,Kaziu,Suchy w miarę reszta słabo albo bez rewelacji. Ciekawe czy Biedrza zapisał bramkarza Arki w notesie hehe

5. 18.02.13 20:43 Biała Armia

Lechu zobaczył ze nic nie grają nasi ze taki błędy robią ,zero pomysł to chłop się podłamał.

6. 18.02.13 20:39 mateuszhnr

dziwne ze o Lesiu nikt nic nie pisze bo tez tragedia z nim jest..nie wiem czy to po tej kontuzji czy po prostu jest bez formy. kilabez zgadzam sie z Tobą. KUNOWIE POWINNI GRAC W PIERWSZEJ JEDENSTCE . OBOJE!

7. 18.02.13 20:14 Biała Armia

No nie ma jak to najlepsza obrona Baran a Newulis no cudo mijają go jak pachołki ta pewno u niego coś spaniałego i z taką obroną mamy grać i utrzymać sie nie no BRAWOOO DLA sztabu.Taki Biedrzycki Doskonały obrońca kiedyś powinien wiedzieć ze z taką obroną to my dalej to tylko do 2 ligi spadniemy.Nie ściągną dobego obrońce stopera to będzie znaczyć ze pogodzą sie ze spadkiem.Kazik brawo waleczny lata wszędzie jak jakiś rozgrywający.

8. 18.02.13 19:44 S.M.P.

kilabez: to co proponujesz?

9. 18.02.13 19:34 kilabez

Pamiętajmy też o tym że sędziowie z Oln więc i wynik mocno "naciągnięty" W lidze niestety nikt już nam nie będzie pomagał...

10. 18.02.13 19:31 kilabez

Cały mecz to padaka zero formy całego zespołu. Arka robiła co chciała przez cały mecz. Obrona jak ser szwajcarski Baranowski z Niewulisem tragedia! reszta nic nie wniosła. Na duży plus Suchocki Kazimierowski no i man of the match Dominik Kun!! ślepa wizja Kaczmarka jest za słaba żeby dostrzec takie talenty jakimi są Kunowie. I te wzmocnienia!! jeden nie przyjechał a drugi emeryt, bramkarza jak nie było tak nie ma!! Leszczu jedna dobra interwencja i tak się napompował, że później niestety mijał się z piłką. Naprawdę na wiosnę jeśli coś się nie wydarzy (nie zaskoczy) to tylko ta ślepa wizja będzie trzymać przy życiu naiwnych i wierzących.

11. 18.02.13 17:16 jans

z Kaczmarkiem w 1 połowie to wyglądało tak jakbyśmy grali w 10. Zero udanych zagrań. Kun po przerwie grał dużo lepiej. Za to Hempel dobrze! Pewnie

12. 18.02.13 16:42 Pawlik

Kun to nie jest skrzydlowy ten nowy Kaczmarek nic nie pokazal ,drugi pomocnik testowany nie dojechal i lewej pomocy brak nadal.

13. 18.02.13 16:31 maniek86

45 minut testowania piłkarza chyba nie odda prawdziwych jego możliwości. To jakaś parodia. Przecież wiedzą jak gra Kun. Kaczmarek powinien dostać te 90 minut. Śmiech na sali

14. 18.02.13 16:04 mateuszhnr

Kaziu najlepszy w zespole, Igła jak zwykle ..poziom 4 liga. ten nowy tez niech wraca do domu bo pokazal jedynie jak łatwo stracic piłke i jak sie podaje celnie do przeciwnika. choc szkoda ze nie zagral calego meczu bo mozliwe ze stres go troche zjadł