Artykuł

Adrian Woźniczka w akcji, fot. Artur Szczepański

Adrian Woźniczka w akcji, fot. Artur Szczepański

Woźniczka: Na stadionie nic się nie zmieniło

20.10.12 16:39   em   2  

Po meczu Stomil Olsztyn - Miedź Legnica rozmawialiśmy z byłym zawodnikiem naszego klubu, a obecnie kapitanem Miedzi Adrianem Woźniczką.

Bardzo udana sentymentalna podróż do Olsztyna.
- Bardzo się cieszę z przyjazdu tutaj i ze zwycięstwa. Kibicuję także olsztyńskiej drużynie, bo stworzono tutaj fajną młodą ekipę. Będę trzymał kciuki za Stomil żeby zdobywali punkty i wierze, że nie raz urwą coś czołowym drużynom I ligi.

Nie myślałeś o powrocie do Olsztyna. W Stomilu od dłuższego czasu szukają lewego obrońcy, bo Paweł Głowacki na tej pozycji gra od jakiegoś czasu z przymusu.
- Jak byłem zawodnikiem ŁKS-u to były wtedy jakieś podchody, ale my wtedy robiliśmy awans do Ekstraklasy i temat się urwał. Teraz mam ważny kontrakt z Miedzią Legnica i czas pokaże co w przyszłości się wydarzy.

Ostatni raz w Olsztynie grałeś 10. lat temu. Zmieniło się coś tutaj?
- Pomalowali chyba ściany w tunelu... (śmiech - red.). Szczerze mówiąc to raczej nic się nie zmieniło, jest bardzo podobnie jak wtedy tutaj grałem w piłkę.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Miedź Legnica, Adrian Woźniczka, I liga, wywiad, rozmowa, Rozmowa po meczuKomentarze

  1. 20.10.12 17:14 Emilozo

    Śpieszno nam na.... w końcu weekend ;) Szkoda, że marne humory :(

  2. 20.10.12 17:01 R Ö B ? R Ť

    Przeczytajcie ten artykuł jeszcze raz ,bo nie sposób zliczyć błędów ;)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!