Artykuł

Plakat promocujący bój wydziałów, fot. stomilolsztyn.com

Plakat promocujący bój wydziałów, fot. stomilolsztyn.com

Promocja dla studentów. Bój wydziałów!

15.10.12 12:12   oln   9  

Klub przygotował specjalną promocję dla studentów! Wydział, który zakupi najwięcej biletów na sobotnie spotkanie Stomilu Olsztyn z Miedzią Legnica, na następny mecz z Arką Gdynia wchodzi za darmo!

Przypominamy, że bilety studenckie można kupić za 8 złotych.

"Bój Wydziałów" - który wydział wygra rywalizację i na spotkanie Stomil Olsztyn - Arka Gdynia wejdzie za darmo?:

Wydział Bioinżynierii Zwierząt, Wydział Biologii i Biotechnologii, Wydział Geodezji i Gospodarki Przestrzennej, Wydział Humanistyczny, Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa, Wydział Matematyki i Informatyki, Wydział Medycyny Weterynaryjnej, Wydział Nauk Ekonomicznych, Wydział Nauk Medycznych, Wydział Nauk Społecznych, Wydział Nauk Technicznych, Wydział Nauki o Żywności, Wydział Nauk o Środowisku (uprzednio WOŚiR), Wydział Prawa i Administracji
Wydział Sztuki, Wydział Teologii, Wydział Studiów Technicznych i Pedagogicznych.

Podczas meczu na studentów czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez klub, sponsora technicznego - firmę R-GOL oraz partnera - kino Helios.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Miedź Legnica, I liga, kibice, bilety, studenciKomentarze

 1. 16.10.12 20:12 F.R.T.

  była akcja dla gimnazjów, teraz dla studentów i ok ! W mojej ocenie dobrze będzie jak przyjdą i rozleją wiarę w Dumę Warmii w nowych rejonach w myśl zasady WIELE MIAST !! JEDEN KLUB !! STOMIL OLSZTYN AŻ PO GRÓB !!

 2. 16.10.12 15:44 czarnyczarny

  nie rozumiem waszych komentarzy i z uśmiechem czytam tezy niektórych kibiców o tym, że "zarząd zapomina o prawdziwych kibicach"... kto otworzył łuk? kto obniżył ceny PRZED sezonem? kto nam kupił sprzęt nagłośnieniowy? ... ludzie ogarnijcie się! Zarząd (czyt. pan prezes) idzie z duchem czasu i wymyśla różne sposoby na sprowadzenie jeszcze większej ilości kibiców (mam na myśli "pikników", czy takich którzy przyjdą może raz jeden jedyny, a może ten jeden raz będzie miłością od pierwszego wejrzenia - kto wie..), tym bardziej, że nasze miasto (tfu! nasze WOJEWÓDZTWO) posiada 2 największe firmy w regionie: Michelin i właśnie UWM, który jest potencjalnym źródłem nowych kibiców (czyt. nowych przychodów itepe)... poza tym czy ta miłość niektórych jest taka krótka, że szkoda zapłacić 2 zł więcej? to chyba oczywiste, że 90% tych studentów pójdzie raz, może dwa, ale będzie robiło tą jeb.ną frewkencję, której pozazdrościć nam może 3/4 ligi oraz WSZYSTKIE inne zespoły z Olsztyna, dlatego należy czapki z głów zdejmować i chwalić za każde tego typy przedsięwzięcie, a nie negować na każdym kroku i podcinać skrzydła!

 3. 16.10.12 06:31 sheppard

  gdzie trzeba kupić bilet, żeby było 'wydziałowo'? w dowolnym punkcie sprzedaży?

 4. 15.10.12 23:09 rafitd

  Kocurze: za szóstkę

 5. 15.10.12 20:55 Pawlik

  Ale na bmw 316 w pelnym full gazie bedzie stac.

 6. 15.10.12 19:30 krzyżak

  Akcja fajna, na pewno duży plus dla klubu, że promują chodzenie na Stomil. Jednak zapominają przy tym o tych kibicach, którzy już chodzą na Stomil i mają ten klub w sercu. Bo oni tez zasługują na uwagę, szacunek. Bez nich będzie tak, że na stadionie 10 tys ludzi, a na trybunach słychać jak zawodnik krzyczy k... m..ć po złym zagraniu.

 7. 15.10.12 16:59 Kot

  Potwierdzam. Przyjdą wschodnie wsioki i tyko zaślinią cały stadion, kiedy do ich nozdrzy dobiegnie zapach kiełbasy, bo ich nie będzie stać na giętą za piątkę.

 8. 15.10.12 16:57 YAMBO

  ...qzwa kto tam wymyśla takie bzdety,jeszcze jeden taki pomysł i rozpocznę akcję o nieprzychodzenie na mecze STOMILU tych co mają 10-cio 20-sto lub wiekszy /tak jak ja/ staz chodzenia na nasz STOMIL ...GDZIE SA JAKIEŚ AKCJE DLA TYCH KIBICÓW ?...a może jak przyjdzie 5 osób z jednego wydziału to MY będziemy ich trzymać na rękach....

 9. 15.10.12 15:30 stomil olsztyn forever

  Jak dla mnie bardzo ciekawy sposob promocji i zachecenia nowych ludzi ;)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!