Artykuł

Tomasz Ptak, fot. Artur Szczepański

Tomasz Ptak, fot. Artur Szczepański

Ptak obserwowany przez Dawidziuka

21.10.12 06:19   em   6  

Tomasz Ptak w meczu Stomil Olsztyn - Miedź Legnica był obserwowany przez Andrzeja Dawidziuka, trenera reprezentacji Polski.

- Jako trener bramkarzy reprezentacji staram się pracować nad formą bramkarzy, którzy aktualnie bronią w reprezentacji, jak również obserwować potencjalnych kandydatów do gry w reprezentacji – za rok, dwa, trzy czy nawet cztery lata. Myślę, że Tomek jest jednym z kandydatów do tego, by osiągnąć wysoki poziom – powiedział po meczu dla dwadozera.pl Dawidziuk, zaznaczając jednak, że na razie chodzi oczywiście reprezentację do lat 21.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Tomasz Ptak, Miedź Legnica, Andrzej Dawidziuk, I liga, PolskaKomentarze

 1. 22.10.12 12:38 czarnyczarny

  Prawdę mówiąc po tych 13 kolejkach trzeba stwierdzić, że Ptak nie ma meczu bez babola.... i ciągle tłumaczy, że źle zagrał, że powinien się lepiej zachować, że coś tam.... ile można? do reprezentacji? dobre.... ;)

 2. 22.10.12 09:47 Guto

  Czy tylko mi się zdaje, że on nie potrafi łapać piłki? Jak widać oglądamy inne mecze...

 3. 21.10.12 22:45 maniek86

  Tomek przy pierwszej bramce stał pod słońce. Strzał z bliskiej odległości i interwencja troche na odruch.

 4. 21.10.12 13:12 Pawelloo2399

  Jest jeszcze młody i musi popełniać błędy. Nie ma bramkarza, który by ich nie popełniał. Ma chłopak potencjał i licze, że za pare lat będzie o nim głośno i to nie tylko w Polsce.

 5. 21.10.12 12:12 ceBULAsty

  Niestety przy całkiem porządnych umiejętnościach zbyt często brak Mu koncentracji (np. pierwsza bramka stracona z Miedzią).

 6. 21.10.12 11:12 boleander

  dobry gość. To, że będzie grał o wiele wyżej niż teraz jest sprawą raczej jasną. Niestety w Olsztynie nie pogra zbyt długo (a szkoda), bo jest zdecydowanie za dobry, jak na naszą marną ekipkę...;/

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!