95' Koniec meczu. Przegrywamy znów w Sosnowcu!
94' Żółtą kartką ukarany Łuczak. 1
90' 4 minuty doliczone.
89' Czerwona kartka dla Sobczaka za faul na van Huffelu! 1667
88' Atakujemy, ale nawet nie potrafimy oddać strzału na bramkę rywala. 1

Artykuł

Adam Majewski: Liczymy, że uda się przywieźć punkty z Sosnowca

26.03.21 13:05   em   1  

W piątek po treningu piłkarze Stomilu Olsztyn wyjechali w podróż na mecz z Zagłębiem Sosnowiec. Przed spotkaniem wypowiedział się trener olsztyńskiego zespołu Adam Majewski.

- Nie traktujemy Zagłębia Sosnowiec jako drużyny, która jest na ostatnim miejscu - powiedział na początku Adam Majewski, trener Stomilu Olsztyn. - Mają bardzo solidny skład. Czasami tak się składa, że wpadli w dołek i zajmują ostatnie miejsce. Jak się utrzymają, a tak pewnie będzie, to w następnym sezonie będą w czołówce ligi.

I dodaje: - My patrzymy na siebie. Mamy za sobą serię spotkań z zespołami, które są wyżej od nas w tabeli. Liczyliśmy na większą ilość punktów. Teraz gramy z zespołami w naszym zasięgu, które są poniżej nas i musimy bezwzględnie punktować, żeby spokojnie pracować, doskonalić się, rozwijać i patrząc pod kątem nowego sezonu.

- Liczymy, że uda się przywieźć punkty z Sosnowca - mówi Adam Majewski. - Z takim nastawieniem jedziemy na to spotkanie. Nie ma co ukrywać, że spotkanie z Widzewem przegraliśmy zasłużenie. Dopadł nas lekki kryzys fizyczny, szczególnie w pierwszej połowie. Dwa poprzednie spotkania graliśmy w dziesiątkę. Teraz będziemy rotować w składzie, będą na pewno zmiany. Zobaczymy jaki to przyniesie efekt.

- Cały czas atmosfera w zespole jest dobra - dodaje Majewski. - To jest nasz atut, bo nie wpadamy w panikę. Wiemy jakie mamy cele na ten sezon i staramy się je realizować. Oczywiście nikt nie chce przegrywać i żeby nie było, że my się cieszymy, że przegrywamy. Trzy mecze były w naszym wykonaniu dobrze zagrane, teraz było słabiej. Nie ma żadnej paniki, jedziemy bojowo nastawieni i spróbujemy przywieźć 3 punkty.

Więcej informacji o meczu:

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Zagłębie Sosnowiec, I liga, konferencja prasowa, Adam Majewski, komentarz przed meczem, wypowiedź przed meczemKomentarze

  1. 26.03.21 18:50 THE CORE

    Z tym trenerem jedyne punkty jakie mogą przywieźć to punkty karne za złe parkowanie (np. autobusu w bramce).

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!