Relacja z meczu GKS Bełchatów - Stomil Olsztyn

I liga 2019/2020 (24. kolejka, 10.IV.2021 r.) Koniec Stadion GKS Bełchatów
GKS Bełchatów 2:3 Stomil Olsztyn
0:2
47' Valērijs Šabala
65' (k) Damian Hilbrycht
Bramki Koki Hinokio 8'
Jakub Mysiorski 26'
Sam van Huffel 83'
Bramki GKS Bełchatów:
Stomil Olsztyn: 31. Michał Leszczyński - 18. Janusz Bucholc, 27. Damian Byrtek, 3. Rafał Remisz, 23. Jurich Carolina - 30. Damian Sierant (78, 9. Grzegorz Kuświk), 24. Sam van Huffel (90, 4. Jakub Mosakowski), 20. Mateusz Skrzypczak (78, 15. Jakub Tecław), 16. Koki Hinokio - 12. Wojciech Łuczak (90, 37. Hubert Szramka), 97. Jakub Mysiorski (54, 7. Adrian Szczutowski).
Szczegóły
Oceń piłkarzy! Wybierz piłkarza z listy powyżej i daj mu notę za występ w tym meczu!

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 21:26:26

95' Koniec meczu. Wygrywamy w Bełchatowie !!!!!
93' Boisko opuszcza Łuczak i van Huffel , w jego miejsce Mosakowski i Szramka. 1
92' 4 minuty potrwa jeszcze ten mecz!
90' Rzut rożny dla drużyny dla Bełchatowa, strzał wysoko ponad bramką! 70
84' Piękne uderzenie van Huffela! Znów prowadzimy w tym spotkaniu! 1
78' Boisko opuszczają Skrzypczak i Sierant , w ich miejsce Tecław i Kuświk! 1
77' Czerwona kartka dla dla trenera Klepczarka! 1
77' To powinna być bramka dla nas, Szczutowski jednak przegrał sam na sam z bramkarzem! 1
76' GKS chce wygrać ten mecz! My na razie znów bez pomysłu!
74' Rzut rożny dla drużyny gospodarzy , na nasze szczęście bardzo nieporadnie wykonany. 70
72' W Barczewie Pisa prowadzi 3:2 ze Stomilem II Olsztyn.
65' Pewnym wykonawcą karnego Damian Hilbrycht. 70
64' Żółtą kartką ukarany Magiera. 70
64' Karny dla GKS-u! 70
61' Żółtą kartką ukarany van Huffel. 1
53' Adrian Szczutowski wszedł za Jakuba Mysiorskiego. 1
47' Gol dla gospodarzy zaraz po wznowieniu gry! Kontra GKS-u, Sabala mimo asysty dwóch obrońców strzela obok stojącego jak kołek Leszczyńskiego! 70
46' Gramy!
45+3' Koniec pierwszej połowy.
45' 1 min doliczona.
41' Rzut rożny dla drużyny, wybijamy na jeszcze jeden, dobrze się bronimy! 70
40' Piotr Klepczarek cały czas żyje meczem, daje wskazówki zawodnikom grającym w nowym ustawieniu.
39' Pisa Barczewo prowadzi 2:1 ze Stomilem II Olsztyn.
39' Rzut rożny dla Stomilu, dobrze wypychają obrońcy gospodarzy. 1
37' Rzut wolny dla Stomilu, za wysoko Łuczak. 1
35' Rzut rożny dla drużyny z Bełchatowa, teraz dobrze łapie Leszczyński. 70
34' Żółtą kartką ukarany Remisz. 1
34' Rzut rożny dla drużyny Stomilu, łapie Otczenaszenko, bramkarza GKS-u. 1
32' Dobra akcja lewą stroną, wywalczyliśmy rzut rożny! 1
31' Rzut rożny dla drużyny dla Bełchatowa, wybijamy! 70
28' W Barczewie mamy remis 1:1!
25' Piękne uderzenie Jakuba Mysiorskiego! Prowadzimy 2:0! 1
25' Optyczna przewaga gospodarzy, ale dobrze przesuwamy!
22' Rzut rożny dla drużyny GKS-u, źle piąstkuje Leszczyński, jeszcze jeden rożny z drugiej strony. Dobrze wychodzimy z opresji. 70
19' Pisa Barczewo prowadzi 1:0 ze Stomilem Olsztyn.
11' Żółtą kartką ukarany Maciej Mas. 70
6' Koki Hinokio po indywidualnej akcji zdecydował się na strzał z dystansu! Uderzenie piękne i nie do obrony! 1
6' Rzut wolny z lewej strony, piłka wybita na rzut rożny. 70
4' Rzut rożny dla drużyny z Bełchatowa, bez zagrożenia bramki. 70
4' Strzał sprzed pola karnego broni Michał Leszczyński! 70
Gramy!
Mecz sędziować będzie Dominik Sulikowski z Gdańska.
Za 10 minut początek spotkania!
Skład rezerw na mecz z Pisą Barczewo: 92. Jakub Kanclerz - 3. Jakub Jurczak, 4. Szymon Dowgiałło, 6. Filip Szabaciuk, 7. Sebastian Puszkar, 15. Bartosz Pieńczykowski, 18. Hubert Świder, 19. Kamil Dajnowski, 71. Mateusz Jońca, 73. Łukasz Borkowski, 99. Michał Żukowski. 1
W drużynie rywali od pierwszej miuty były piłkarz Stomilu - Waldemar Gancarczyk. Na ławce rezerwowych: Jakub Staszak oraz Filip Laskowski. 70
W rezerwach w meczu z Pisą Barczewo zagrają: Jakub Kanclerz, Mateusz Jońca, Kamil Dajnowski oraz Filip Szabaciuk. 1
W Olsztynie z powodu kontuzji zostali Jonatan Straus oraz Maciej Spychała. 1
Na ławce rezerwowych zasiedli: 82. Piotr Skiba - 4. Jakub Mosakowski, 37. Hubert Szramka, 51. Krystian Ogrodowski, 7. Adrian Szczutowski, 9. Grzegorz Kuświk. 1
Wyjściowa jedenastka: 31. Michał Leszczyński - 18. Janusz Bucholc, 27. Damian Byrtek, 3. Rafał Remisz, 23. Jurich Carolina, 30. Damian Sierant - 16. Koki Hinokio, 24. Sam van Huffel, 20. Mateusz Skrzypczak, 12. Wojciech Łuczak - 97. Jakub Mysiorski. 1