Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

"Kącik bukmacherski" przed meczem Stomil Olsztyn - Radomiak Radom

05.11.20 12:39   em   0  

W piątek (7 listopada, godz. 17:40) Stomil Olsztyn zagra ligowe spotkanie z Radomiakiem Radom. Według legalnych bukmacherów olsztyński Stomil nie jest faworytem tego spotkania.

Sponsor Stomilu Fortuna w swojej ofercie nie widzi olsztyńskiego klubu w roli faworyta. Kurs na wygraną gospodarza wynosi 3,70. Gdyby miał wygrać Radomiak to na kuponie wszedłby kurs za 2,12.

W forBET kurs na wygraną Stomilu bardzo wysoki, bo 4,20. Na zwycięstwo Radoamiaka Radom kurs wynosi 1,96. Gdyby Stomil miał wygrać 1:0 to kurs wynosi 6,20.

W Betlic kurs na Stomil także wynosi 4,20. 1X? To na kuponie pojawi się nam kurs 1,82. Stomil wygra różnicą jednego gola? - 5,40.

Kurs na wygraną Stomilu w Betclic wynosi 4, na remis 3,30, a na przegraną 2. Stomil wygra do zera? - 5,75. Stomil wygra 2 połowy? Kurs wynosi 19.

Betfan na wygraną Stomilu w tym momencie ustawił kurs 4,05. 1 gol w meczu strzeli Stomil? Wynosi 2,64. Radomiak strzeli gola w obydwu spotkaniach? 6,30.

Wszystkie kursy powyżej pochodzą z ofert legalnych bukmacherów, które posiadają zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Radomiak Radom, I liga, Kącik bukmacherskiKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!