Artykuł

Adam Majewski. Fot. Emil Marecki

Adam Majewski. Fot. Emil Marecki

Konferencja prasowa przed meczem Stomil Olsztyn - Radomiak Radom

05.11.20 14:19   em   1  

Stomil Olsztyn w piątek (6 listopada) zagra na własnym obiekcie z Radomiakiem Radom. Przed meczem odbyłą się konferencja prasowa z udziałem Adama Majewskiego, trenera olsztyńskiego klubu.

- Minęły trzy tygodnie od ostatniego meczu. Wszyscy z niecierpliwością czekają na to spotkanie. Gramy u siebie z trudnym rywalem, który w poprzednim sezonie walczył o Ekstraklasę. Od 5 spotkań nie przegraliśmy, chcemy powalczyć o 3 punkty. Po tej przerwie forma jest wielką niewiadomą. Odbyliśmy kwarantannę, nie trenowaliśmy przez 10 dni. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

- Przy ustalaniu składu pod uwagę będą brani: Sam van Huffel oraz Grzegorz Kuświk. Nie do końca jasna jest sytuacja z Januszem Bucholcem, praktycznie na 100 procent trenuje Rafał Remisz. Jakub Tecław wznowi przygotowania dopiero na wiosnę.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Adam Majewski, I liga, konferencja prasowa, Radomiak RadomKomentarze

  1. 05.11.20 14:52 kot

    Stomil też przecież w zeszłym sezonie walczył o ekstraklasę. 🤭

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!