95' Koniec meczu.
91' Boisko opuszcza Dawid Kocyła, w jego miejsce Maciej Mas 70
91' Cztery minuty jeszcze będziemy zmuszeni podziwiać to widowisko.
89' Żółtą kartką ukarany Bartosz Biel 70
87' Boisko opuszcza Mateusz Marzec, w jego miejsce Bartłomiej Bartosiak 70

Artykuł

Piotr Zajączkowski, Andrzej Brzozowski, Artur Derbin, fot. Łukasz Kozłowski

Piotr Zajączkowski, Andrzej Brzozowski, Artur Derbin, fot. Łukasz Kozłowski

Konferencja prasowa po meczu Stomil - GKS Bełchatów

16.11.19 20:15   kru   2  

Stomil Olsztyn przegrał 0:1 na własnym boisku z GKS-em Bełchatów. Po meczu odbyła się konferencja prasowa z udziałem trenerów obydwu drużyn.

Artur Derbin, trener GKS-u:
- Dziś naprzeciwko siebie stanęły dwie drużyny, które prezentują podobny sposób grania: dobra organizacja gry w defensywie. Drużyny, które bazują w tej fazie przejściowej z bronienia do atakowania i w dzisiejszym meczu ta organizacja gry w defensywie, zarówno w naszym zespole, jak i w zespole przeciwnika, naprawdę była na wysokim poziomie. Ciężko było wykreować jakąś sytuację. Na szczęście jedno zagapienie się przeciwnika, szybkie wyrzucenie piłki z autu Wiktora Putina, spowodowało, że zaskoczyliśmy tym samym przeciwnika i zdobyliśmy zwycięską bramkę. Ukłony dla naszej drużyny za dzisiejszy mecz, bo naprawdę chłopacy pokazują charakter po ostatniej wpadce z Tychami.

Piotr Zajączkowski, trener Stomilu:
- Nie zasłużyliśmy na porażkę. Będą na pewno kontrowersje jeżeli chodzi o sędziowanie, bo uważam, że była w pierwszej części spotkania ręką w polu karnym i wrzut piłki był wznowiony gdzieś o 10 metrów nie z tego miejsca, gdzie my byliśmy przygotowani i ustawieni. Przeciwnik wykonał rzut z innego punktu i nastąpiło fatalne zaskoczenie i bramka. Na pewno porażka bardzo boli, bo chcieliśmy to spotkanie wygrać. Drużyna do końca walczyła, ale fakt jest faktem, że nie mieliśmy, szczególnie w drugiej części spotkania, dogodnych sytuacji, aby zdobyć bramkę.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: GKS Bełchatów, Artur Derbin, Stomil Olsztyn, PiotrZajączkowski, I liga, konferencja prasowa


Komentarze

  1. 18.11.19 15:45 zjs

    Tak, tak, a świstak siedzi i zawija.

  2. 16.11.19 23:07 Damiano(S)

    Tak i co jeszcze powiesz? Wez zajac odejdz widac ze nie masz planu na gre. Wszyscy nas juz znaja i wiedza jaka gramy pilke

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!