94' Koniec meczu.
93' Faul po lewej stronie pola karnego. Bucholc podał przed pole karne, jednak wcześniej faul Sobczaka.
92' Koki Hinokio w polu karnym gości jak u siebie, szkoda że nie znalazł miejsca do strzału.
91' Trzy minuty do końca
88' Boisko opuszcza Gancarczyk, w jego miejsce Jurich Carolina 1

Artykuł

Jakub Mosakowski i Piotr Zajączkowski na konferencji prasowej. Fot. Zrzut ekranu z transmisji na żywo

Jakub Mosakowski i Piotr Zajączkowski na konferencji prasowej. Fot. Zrzut ekranu z transmisji na żywo

Konferencja prasowa przed meczem Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów

29.05.20 12:58   kot   4  

Podczas piątkowej (29 maja) konferencji prasowej, która odbyła się bez udziału dziennikarzy, udział wzięli Piotr Zajączkowski i Jakub Mosakowski.

Piotr Zajączkowski, trener Stomilu:
- Z niecierpliwością czekamy na ponowne rozpoczęcie sezonu. Na chwilę obecną prawie wszyscy zawodnicy są do naszej dyspozycji, są znaki zapytania, ale do meczu pozostało kilka dni i mam nadzieję, że we wtorek będziemy mogli skorzystać ze wszystkich zawodników z szerokiej kadry. Przygotowania były trzyetapowe: najpierw jeden trening - jeden zawodnik, w którym najważniejsze było czucie piłki; następnie treningi grupowe i na koniec treningi z całą drużyną. Każdy dzień przynosił coś nowego. W początkowej fazie nie wyglądało to za dobrze, bo inaczej biega się w parku, w lesie i z piłką przy nodze bez przeciwnika. Obecnie wygląda to już bardzo solidnie. Trenowaliśmy na głównym boisku i na treningowym, mieliśmy optymalne warunki do trenowania. Mamy nowe rozdanie i jesteśmy wzmocnieni, bo wyleczyli się Wiktor Biedrzycki i Grzegorz Lech, którzy zimą narzekali na urazy, a dzisiaj są gotowi do gry.

Jakub Mosakowski, obrońca Stomilu:
- W pierwszych meczach bez kibiców trzeba będzie wyjść na boisko i dać z siebie wszystko, a jeśli kibice mają wrócić, to bardzo się cieszę, nawet jeśli wrócą w mniejszej liczbie. Zawsze są to nasi kibice, będzie dzięki nim łatwiej się grało. Mecz z Chrobrym będzie trudnym spotkaniem. Ciężko się do tego przygotowywaliśmy. Mam nadzieję, że będzie to dobra runda dla Stomilu. Mogę zagwarantować, że będziemy nieustępliwie walczyć o każdą piłkę.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Piotr Zajączkowski, Jakub Mosakowski, I liga, konferencja prasowa


Komentarze

 1. 01.06.20 16:21 Kleofas

  To jest transmisja bezpłatna.

 2. 01.06.20 10:42 whs

  Czy mecz z Chrobrym będzie dostępny w darmowej Ipli czy trzeba wykupić jakiś pakiet? Ktoś wie?

 3. 31.05.20 17:48 Olsztyniak58

  Czy ktoś zgadnie co powie Zając po meczu? :)

 4. 29.05.20 14:54 marduk

  Czy Pan Kleitz przeszedł 2tygodniowa kwarantannę, a potem testy zgodnie z protokołem PZPN?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!