95' Koniec.
92' Co najmniej 4 minuty szans na wyrównanie.
78' Zbyt głębokie podanie Jońcy i bramkarz Budzyński pewnie łapie piłkę. 88
76' Pozostał kwadrans do końca. Do boju, my wierzymy!
74' Shibata decyduje się na uderzenie sprzed pola karnego, ale obok słupka. 1

Stomil Olsztyn przegrał w Lublinie. Fot. Łukasz Kozłowski

"Liczby i fakty" po meczu Motor Lublin - Stomil Olsztyn 1:0

22.08.22 18:48   em   0

Piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali 0:1 z Motorem Lublin. Przedstawiamy "liczby i fakty" po tym spotkaniu.

• Jedyny gol padł w 50 minucie spotkania. Naszego bramkarza pokonał Leszek Jagodziński.
  • Mecz sędziował Piotr Rzucidło z Warszawy, który pokazał piłkarzom sześć żółtych kartek, w tym trzy dla naszych piłkarzy: Dawida Kalisza, Michała Karlikowskiego oraz Filipa Wójcika.
  • Do rankingu Pro Junior System "wpadło" 263 minuty, bo na boisku pojawiło się łącznie czterech młodzieżowców, w tym pierwszy raz od pierwszej minuty Bartosz Florek.
  • W meczu doszło do pojedynku… Filipa Wójcika z Filipem Wójcikiem. Górą był ten z Motoru Lublin, bo jego zespół wygrał domowe spotkanie.
  • Była to druga porażka Stomilu w tym sezonie.
  • Stomil w tym sezonie jest nie wygrał jeszcze na wyjeździe.
  • Stomil Olsztyn po siedmiu kolejkach II ligi zajmuje dziewiąte miejsce z dziewięcioma punktami na koncie.
  • Mecz obejrzało 3196 kibiców, w tym 56 w sektorze gości.

Tagi: Stomil Olsztyn, Zagłębie II Lubin, II liga, Liczby i fakty, Liczby i fakty po meczu