Artykuł

Oprawa kibiców Stomilu na meczu z Jeziorakiem Iława, fot. Artur Szczepański

Oprawa kibiców Stomilu na meczu z Jeziorakiem Iława, fot. Artur Szczepański

Oprawa sama nie powstaje czyli kilka słów o projekcie Ultra(S)tomiL

26.03.12 22:46   em   1  

Chcąc wszystkich namówić do czynnego brania udziału w powstawaniu opraw na spotkaniach Stomilu Olsztyn prezentujemy małą fotorelację z prac nad projektem.

Kilka słów o oprawie można było przeczytać w ostatnim numerze zinie Stadion:

"Po kilku małych incydentach ultras w rundzie jesiennej (oprawami ciężko to nazwać). W przerwie zimowej postanowiliśmy, że stworzymy choreografię na mecz z Jeziorakiem. Rozpoczęcie prac dość długo przekładaliśmy, jednak jak się okazało, nasz projekt nie był na tyle skomplikowany, że wykonaliśmy go w dwa dni. Nie oznacza to, iż poszliśmy na łatwiznę, dość długo szukaliśmy odpowiedniego hasła i przesłania, które odpowiadałoby sytuacji w której się znaleźliśmy, czyli powrót do nazwy, oraz walka o I ligę."


Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Jeziorak Iława, Olsztyn, stadion Stomilu, Grupa Ultra(S)stomiL, ultras, oprawa, derby, kibiceKomentarze

  1. 28.03.12 10:35 piterus9791

    brawo dla grupy Ultras Stomil. Było pięknie

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!