Artykuł

Zbigniew Zych, fot. 90minut.pl

Zbigniew Zych, fot. 90minut.pl

Zbigniew Zych sędzią meczu z Jeziorakiem

23.03.12 15:39   mmks   3  

Zbigniew Zych z Lublina będzie sędzią głównym niedzielnego spotkania Stomilu Olsztyn z Jeziorakiem Iława. Początek meczu zaplanowano na godzinę 14:00.

Arbiter ostatni raz spotkanie z udziałem "biało-niebieskich" sędziował 10 listopada 2007 roku. Wówczas olsztynianie zremisowali w Pułtusku z Nadnarwianką 1:1.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Jeziorak Iława, Zbigniew Zych, arbiter, sędzia, II ligaKomentarze

  1. 25.03.12 12:40 Rocky

    ostatnie spotkanie z udzialem Stomilu sedziowal prawie 5 lat temu. Dziś, kiedy Stomil bije sie o awans z Motorem, dostajemy sedziego z Lublina, przypadek ? :)

  2. 23.03.12 23:25 kilabez

    coś czuje że ten gość to drukarz...

  3. 23.03.12 18:38 Piekarz/OKS

    Mam nadzieję, że Pan sędzia nie lubi Motoru:)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!