Artykuł

Na sektorze

Na sektorze "biało-niebieskim" musi być w niedzielę komplet widzów, fot. Emil Marecki

Kibicowskie informacje przed meczem Stomil - Jeziorak

22.03.12 08:56   em   6  

Zapoznaj się z ważnymi informacjami kibicowskim przed meczem Stomil Olsztyn - Jeziorak Iława. Początek spotkania w niedziele o godzinie 14:00.

FANATYCY IDĄ W BARWACH NA SEKTOR 1 - WSZYSCY NA SEKTORZE 15 MINUT PRZED MECZEM! Wszyscy fanatycy i zadeklarowani Stomilowcy idą na sektor pierwszy i dopingują swoją drużynę! Każdy zabiera ze sobą szalik w "biało-niebieskich" barwach! Nie wstydźmy się nosić na mecze szalików Stomilu! Szalik jest nieodłącznym atrybutem każdego FANATYKA, barwy klubowe to rzecz święta niech każdy weźmie to sobie do serca! Przekazujcie tą informacje wszystkim swoim kolegom! Kibice bez barw nie będą wpuszczani na sektor nr 1! Wszyscy meldujemy się na naszym sektorze 15 minut przed meczem!

WSZYSCY SŁUCHAJĄ MŁYNOWYCH!
Podczas tego meczu, jak i innych spotkań, wszyscy bez wyjątku słuchają poleceń młynowego! Nikt nie wyrywa się przed szereg i nie zarzuca pieśni. Niesubordynacja będzie skutkowała konsekwencjami. Podczas meczu z Jeziorakiem, będzie zaprezentowanych kilka elementów OPRAW tego widowiska, prosimy o stosowanie się do poleceń młodych ULTRASÓW STOMILU.

WSPIERAJ FUNDUSZ WYJAZDOWY
W rundzie wiosennej sprawdził się fundusz wyjazdowy, dlatego akcję kontynuujemy nadal. W związku z tym zachęcamy wszystkich sympatyków naszego klubu do wrzucania dobrowolnych datków podczas meczu do puszki na fundusz wyjazdowy. Liczymy na to, że nie będziecie obojętni wobec tej akcji i każdy przygotuje jakieś drobne.

BILETY KUPUJEMY WCZEŚNIEJ!
Żeby uniknąć stania w kolejkach po bilet przed meczem zachęcamy do kupienia KARNETU na spotkania Stomilu Olsztyn. Karnet dla zagorzałych fanatyków to jedynie 50 złotych. Należy wyrobić specjalną kartę kibica. Dane do wyrobienia karty można wysyłać na adres kibice@stomilolsztyn.com. W temacie należy wpisać: "karta kibica - imię i nazwisko". W treści wiadomości należy podać swój PESEL. Wyrobioną kartę kibica można odbierać w siedzibie klubu od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 14:00. Na miejscu także można podać dane. Imienna, numerowana karta kibica upoważnia każdego do nabycia ulgowego karnetu w cenie 50 złotych oraz biletu na spotkania II ligi w cenie 10 złotych.

KUPUJ ZINA - WSPIERAJ WYJAZDY
Przed meczem i w przerwie spotkania będzie można nabyć zin "Stadion" w cenie 2 zł. Wszystkie pieniądze ze sprzedaży trafią na fundusz wyjazdowy!

GRUPA ULTRAS APELUJE!
Prosimy wszystkich o nie zwlekanie z wejściem na sektor, tak by zapoznać się z instrukcjami młynowego dotyczącymi oprawy. To od was zależy jak uda nam się zaprezentować choreografie przygotowane na to spotkanie. Prosimy o szanowanie elementów oprawy i użycia ich zgodnie z przeznaczeniem. Wszystkich kibiców prosimy o zabranie ze sobą barw. Prosimy o zastosowanie się do powyższego komunikatu oraz do informacji grup kibicowskich. Uczyńmy z tego meczu wielkie widowisko, które przywróci blask WIELKIEMU STOMILOWI.


STOMIL PONAD WSZYSTKO!

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Jeziorak Iława, Olsztyn, stadion Stomilu, kibiceKomentarze

 1. 20.03.12 22:16 V.N.A

  I tak powinno być co mecz!

 2. 20.03.12 17:13 Emilozo

  Nie. Będzie 8 stron.

 3. 20.03.12 17:08 V.N.A

  A zin, tak jak zostaliśmy przyzwyczajeni ostatnimi czasy będzie składał się z 1 kartki A4 złożonej na pół?

 4. 19.03.12 20:49 F.R.T.

  DERBY I DO RZESZOWA KTO...

 5. 19.03.12 19:10 ms1998

  Podczas meczu z Jeziorakiem, będzie zaprezentowanych kilka elementów OPRAW tego widowiska, prosimy o stosowanie się do poleceń młodych ULTRASÓW STOMILU!

 6. 19.03.12 19:01 Rozwad

  MOBILIZACJA 100% ! PRAWDZIWY FANATYK CHODZI Z MIŁOŚCI NIE NA POKAZ !

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!