Artykuł

Krzysztof Filipek jest nadal kontuzjowany, fot. Artur Szczepański

Krzysztof Filipek jest nadal kontuzjowany, fot. Artur Szczepański

Filipek: Myślę, że Stomil wygra 2:0

22.03.12 14:23   em   2  

Przed meczem z Jeziorakiem Iława rozmawialiśmy z Krzysztofem Filipek. Niestety napastnik Stomilu nadal jest kontuzjowany i w spotkaniu nie zagra.

Jak wygląda sprawa Twojego zdrowia?
- Średnio. Przeszedłem badanie USG i mam uszkodzone niektóre więzadła. Przechodzę rehabilitację. Dzisiaj (rozmawialiśmy w czwartek - red.) przejdę się na trening. Spróbuję pobiegać. Zobaczymy jak się będę czuł. Nie chcę wyrokować, kiedy powrócę do normalnego treningu. Jestem pozytywnej myśli i mam nadzieję, że będzie to jak najszybciej.

To jakiś strasznych pech. Przez cały okres przygotowawczy nikt z piłkarzy nie miał żadnej kontuzji, a teraz możemy mówić o pladze. Nadal kontuzjowani są jeszcze Głowacki oraz Koprucki.
- Pech jak cholera! Już to tak jest w piłce. Kontuzje to najgorsza rzecz jaka może spotkać piłkarza. Trzeba robić wszystko, żeby powrócić do zdrowia i pomóc drużynie na boisku.

Jesteś cały czas w kontakcie z kolegami z drużyny. Powidz wszyscy zapomnieli już o porażce w Stalowej Woli?
- Zapomnieli o tym w momencie przyjazdu do Olsztyna. Nie ma sensu rozpamiętywać. Trzeba tylko wyciągnąć konstruktywne wnioski z tego meczu w Stalowej Woli. Teraz skupiamy się na derbach.

Jaki wynik przewidujesz w niedzielę?
- Myślę, że Stomil wygra 2:0.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Krzysztof Filipek, Jeziorak Iława, wywiad, rozmowa, II ligaKomentarze

  1. 23.03.12 11:54 tommy1976

    nie dzielmy skóry na niedźwiedziu. walka i 3 pkt muszą być nasze, max koncentracja. inaczej może być lipa...z awansem

  2. 22.03.12 15:54 Piekarz/OKS

    a tak liczyłem na hat-trica Krzychu... Szybkiego powrotu do zdrowia i składu!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!