Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Paweł Głowacki i Janusz Bucholc zagrożeni pauzą

28.03.19 09:16   em   2  

W sobotę Stomil rozegra spotkanie 26. kolejki I ligi na własnym boisku z GKS-em 1962 Jastrzębie. W tym meczu Paweł Głowacki i Janusz Bucholc będą zagrożeni wykluczającą żółtą kartką.

Zawodnicy w poprzednich dwudziestu pięciu kolejkach byli trzykrotnie upominany przez sędziów. Jeżeli otrzymają kolejne "żółtko" to zostaną zawieszeni na kolejne ligowe spotkanie z GKS-em 1962 Jastrzębie.

W bieżącym sezonie, oprócz Bucholca i Głowackiego, sędziowie upominali żółtymi kartkami Lukáša Kubáňia (dziewięciokrotnie), Łukasza Jeglińskiego i Grzegorza Lecha (pięciokrotnie) oraz Michała Górala, Andrzeja Niedzielę (dwukrotnie), a także Macieja Pałaszewskiego, Rafała Maćkowskiego i Jakuba Mosakowskiego (jednokrotnie).

Bilans żółtych kartek:
9 - Lukáš Kubáň.
5 - Łukasz Jegliński, Grzegorz Lech.
3 - Paweł Głowacki, Janusz Bucholc.
2 - Michał Góral, Andrzej Niedziela.
1 - Rafał Maćkowski, Jakub Mosakowski, Maciej Pałaszewski.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, GKS 1962 Jastrzębie, żółte kartki, I liga, Janusz Bucholc, Paweł GłowackiKomentarze

  1. 28.03.19 12:04 Emilozo

    Coś tam było, że niby dostał ZK z Rakowem, ale w protokole meczu nie ma. Igła, Lech i Niedziela dostali po ZK.

  2. 28.03.19 10:32 Bartek664

    A Bucholc czasem nie powinien pauzowac? Bo coś mi się wydaje że był zagrożony pauza przed meczem z Rakowem a o ile dobrze kojarzę to zostal ukarany kartką

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!