Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Robocze spotkanie na linii Stomil - OSiR

07.12.17 09:23   em   24  

W środę odbyło się robocze spotkanie przedstawicieli Stomilu Olsztyn i Ośrodka Sportu i Rekreacji. Rozmawiano na temat feralnych wydarzeń sprzed tygodnia.

W trakcie spotkania określono jasny cel: zbudowanie platformy porozumienia, co w przyszłości przełoży się na poprawienie jakości pracy naszego klubu na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji.

- Cieszę się, że doszło do takiego spotkania. Współpraca na linii Stomil Olsztyn S.A., Akademia Sportu, Socios Stomil oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie musi funkcjonować na zdrowych zasadach. Wierzę, że wypracujemy wspólną strategię na przyszłość i unikniemy sytuacji, które rzutują źle na pracę oraz wizerunek klubu i OSIR-u. Wkrótce będziemy informować o wspólnych inicjatywach i projektach - powiedział po spotkaniu prezes Stomilu - Mariusz Borkowski.

- Zamknęliśmy burzliwą przeszłość, otwieramy nową, jasną i przejrzystą przyszłość – tłumaczy dyrektor Jerzy Litwiński. – Omówiliśmy sobie rzetelnie zdarzenia z ostatniego czasu, w ciągu kilkunastu najbliższych dni opracujemy nowe standardy postępowania na przyszłość. Zapoznaliśmy się jednocześnie z kilkoma bardzo ciekawymi projektami Stomilu i Socios Stomil na rok 2018, które będziemy chcieli wspierać w ramach naszych środków i możliwości.

- Wszystko idzie w dobrym kierunku - podkreśla prezes Akademii Sporu Stomil Olsztyn Robert Knothe. - Mam dzieje, że to nie pierwsze tego typu spotkanie. Należy docenić inicjatywę OSIR-u i jestem przekonany, że dzięki wspólnym ustaleniom wiele może się zmienić na olsztyńskim stadionie.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, OSiR, Socios Stomil, Robert Knothe, Mariusz Borkowski, Jerzy Litwiński


Komentarze

 1. 12.12.17 12:42 Dyrektor OKS 1945

  trzeba czekać na wiadomość bo borowicz pisze wiersz a to nie taka prosta sprawa

 2. 11.12.17 16:45 Owsian

  Z PO

 3. 11.12.17 15:18 MD

  sądzisz że w naszym klubie są tacy stratedzy? Spadł po prostu śnieg, jak nie dostaniemy walkowera to pewnie na nasze amatorskie szczęście. Do wiosny trzeba poukładać sprawy organizacyjne i boiskowe. Pewnie organizacyjnie nie zmieni się nic, ale boiskowo czas może pozwolić piłkarzom poukładać sobie wszystko w głowach. Bo oni nie są słabi, mają problem w głowach. Owsian, jeśli możesz to przekaż informacje czy chodzi o ktoregoś z radnych PiSu czy zlodziejskiej koalicji?

 4. 10.12.17 22:22 Pruski

  A może to jest ta strategia długofalowa - brak odśnieżania stadionu w zimę żeby nie można było rozgrywać meczów? Pomyślcie tylko: przecież patrząc na to co się dzieje w klubie to i tak by przegrali i to z 5:0, więc ktoś bystry wpadł na pomysł żeby nie odśnieżać stadionu to nie będą grać i przegrywać. Oczywiście to nie rozwiązuje problemu całkowicie, ale odkłada ten problem na później. A poza tym jak dostaną 3:0 walkowerem to i tak lepiej niż mieliby przegrać 4 czy 5 bramkami... To nie takie głupie.

 5. 09.12.17 19:16 Biała Armia

  Prezes chyba myśli że gra w manager. Zamiast wystawić kawę na ławę jaka sytuacja jest. Niech przedstawi ile klub jest dłużny dla kogo, ile sponsorzy dają. Trzeba smród pokazać na jaw.

 6. 09.12.17 19:15 Krzycho

  Który radny a przelali już całą kasę z tego miliona.

 7. 09.12.17 17:11 Owsian

  Info od jednego z radnych. Stomil znów chce pieniądze. W kasie pusto.

 8. 09.12.17 17:06 Biała Armia

  Żeby zatrudnić trenera typu Kaczmarek to trzeba pieniędzy na transfery,wizję długo terminowa. A tu nie ma tego nie będę wspominać boisk treningowych. Prezes obecny powiedzie mi ile on sponsorów załatwił?! Ktoś wyliczyć ale szczerze!? Prezes musi być wiarygodny!

 9. 09.12.17 12:45 jatutotylkozostawie

  Zagłębie Sosnowiec - obóz w Hiszpanii. Potwierdzone sparingi: 2xEkstraklasa, 2x I Liga, 1x II Liga i III Liga............... GKS Katowice - obóz w Turcji. Potwierdzone sparingi: 2x I Liga, 2x II Liga, 1x II Liga Czechy ............... Chrobry Głogów - obóz we Władysławowie. Potwierdzone sparingi: 2xEkstraklasa, 1x I Liga, 2x II Liga i III Liga ............... Stal Mielec - obóz w Turcji. Potwierdzone sparingi: 1xEkstraklasa, 1x II Liga Słowacja ............... Miedź Legnica - obóz w Turcji. Potwierdzone sparingi: 1xEkstraklasa, 2x I Liga, 1 x II liga Czechy ............... Chrobry Głogów - obóz we Władysławowie. Potwierdzone sparingi: 1xEkstraklasa, 1x I Liga, 4x II Liga i III Liga, 1 x II Liga Czechy ............... Raków Częstochowa - obóz miejsce do potwierdzenia. : 1x I Liga, 2x II Liga, 1 x Ekstraklasa Czechy ............... Chojniczanka Chojnice - obóz we Władysławowie. Potwierdzone sparingi: 3xEkstraklasa, 2x I Liga, 2x II Liga i III Liga ............... Bytovia Bytów – obóz w Gniewinie. Potwierdzone sparingi: 1xEkstraklasa, 1x I Liga, 5x II Liga i III Liga ............... STOMIL OLSZTYN ??????????? w czarnej dupie, bez obozu, bez sparingów, bez trenera...

 10. 09.12.17 12:44 jatutotylkozostawie

  Zagłębie Sosnowiec - obóz w Hiszpanii. Potwierdzone sparingi: 2xEkstraklasa, 2x I Liga, 1x II Liga i III Liga .......................................................................................................................................

 11. 09.12.17 07:33 Damiano(S)

  Dopoki bedzie Borkowski, Litwin dojdzie do tego Lopata i wraz z nimi ich najlepszy funfel Betonowicz to w Stomilu nic sie zmieni. Ale co zamiast stadionu bedzie za to kolejna nitka tramwajowa

 12. 08.12.17 17:19 krzyżak

  Niestety ale trenerem zostanie Łopatko. Człowiek, który nie mogąc pokazać w pełni swoich umiejętności przez tragiczną bazę treningową, przeniusł się do profesjonalnego klubu z Siedlec. Tak, gdzie mają wszystko. Niestety tam szybko poznali się na jego "profrsjonaliźmie" i szybko go pogonili. A w Stomilu przygarną go z otwartymi rękoma. Tak, by mógł realizować plan "Olsztyn miastem wolnym od futbolu". Ewentualnie trenerem zostanie przedstawiony jakiś normalny trener ale po kilku dniach sie okaże, że jednak nie on bo coś tam, i ... trenerem zostanie Łopatko bo nikogo innego na szybko nie dało się znaleść.

 13. 08.12.17 07:52 momo2525

  Borowicz podaj do cholery nazwisko trenera !!! (Nie Łopatko )

 14. 07.12.17 21:15 Tiger

  Co to za teksty? Jaka przyszłość? To do tej pory nie mieliście "strategii"? W sumie to chyba nie ma czemu się dziwić. Co z nowym stadionem? co z nowym trenerem?

 15. 07.12.17 14:20 yazwami

  ..ja pierdolę spotkali się zamiast przed....to po !!! czym jeszcze zaskoczą ?

 16. 07.12.17 14:12 jacekoks

  Kolega właściwie wyczerpał temat. Zaraz jeszcze miasto dotzuci z 500 tysiecy zeby do wyborów starczyło, może będzie na łopaty do odśnieżania dla młodych piłkarzy, nawet kaloszki można im dorzucić. A po wyborach nic się nie zmieni, być moze pojawi się kolejny projekt za 3 miliony złotych na który zrzucą się mieszkańcy. Pryjdzie jesień 2018 r i albo będziemy grali na Pułsudskiego w 4-5 lidze, albo jakimś cudem w 1 lidze w Ostródzie. Bez konkretów i z takim zarządzaniem idziemy w przepaść i żadne nowe projekty, festyny nic nie zmienią. Szkolenie młodzieży powinno odbywać się na odpowiednio przygotowanych boiskach a nie na świetlicach. Mimo wszystko szacun dla tych którzy działają.

 17. 07.12.17 14:03 lukasszzz

  Niestety klub od lat jest źle zarządzany,organizacyjne porażki.Doszło do tego,że kibice działające w socios muszą zajmować się pracami modernizacyjnymi czy to przy stadionie czy też przy bocznym,zakupie sprzętu do treningu.Klub żyje ponad stan licząc na kasę z miasta.Kontraktuje piłkarskich emerytów,którzy nie dali nic.Wokół klubu cały czas są ludzie którzy szkodzą pojawiają się gdy na konto klubowe wpływa kasa.Czas na zmiany, być może spadek Stomilu mógłby takie przynieść.Co roku te same problemy z kasą,organizacją,brakiem boiska do treningu.Doszło do tego,że centrum szkolenia młodzieży będzie miało miejsce w Elblągu.KOMPLETNA PORAŻKA!Stomil powinien opierać się na młodzieży z woj,baza szkoleniowa w Olsztynie leży.Miasto nie pozwala na budowę ośrodka treningowego przy os.Pozorty.Miasto potrzebuje takiego ośrodka jaki jest w Ostródzie bez zmiany prezydenta ani rusz.Mam nadzieję,że olsztyniacy nie dadzą się nabrać na obietnice komuchów.

 18. 07.12.17 13:58 THE CORE

  Skoro bylo tak milo i konstruktywnie to czemu nie dowuedzielismy sie o czym byla rozmowa 8 jakie zapadly decyzje i na jakie tematy?

 19. 07.12.17 12:08 jacekoks

  Mogą się dogadywać, robić projekty itp itd. Nic się nie zmieni dopóki nie ruszy budowa stadionu i jakiejkolwiek bazy treningowej. Arena de la gruz od przyszłego sezonu nie zostanie dopuszczona do rozgrywek pierwszej ligi. Estoński? Co? Ty wiesz co!!!

 20. 07.12.17 11:56 barakuda

  Litwin wierze tak Tobie jak i Grzymowi!wszyscy WON!!!

 21. 07.12.17 11:44 O.N.P.P

  Ech wybory te wybory la lala la la la la, no ale cóż na pewno znajdzie się paru kretynów co uwierzą ze temu nieudacznikowi"Litwińskiemu" chodzi o dobro naszego Stomilu

 22. 07.12.17 11:17 Maks

  Jak to mówią - rychło w czas...

 23. 07.12.17 10:54 edward acki

  za rok wybory na sołtysa wśi olsztyn to w obawie o koryto czas tłumaczeń i obiecanek jakie osir i układ olsztynski wmawia fanom futbolu,,,,,

 24. 07.12.17 10:25 Pawlik

  Litwinski dymisja nierobie.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!