Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Warmia Olsztyn

Stomil II Olsztyn 0:2 Warmia Olsztyn
0:0
Bramki Paweł Wiśniewski 47'
Paweł Wiśniewski 83'
Bramki Stomil II Olsztyn: 1. Alan Szerejko - 7. Sebastian Puszkar, 6. Jan Dziemidowicz, 16. Maciej Kotarba, 66. Łukasz Sadowski, 3. Mateusz Błaut - (70, 99 Adrian Morawski), 15. Mateusz Szenfeld (57, 19. Kacper Grzeszczyk ), 22. Marcel Supranowicz (49, 8. Mateusz Drabiszczak), 21. Hubert Świder, 18. Jakub Brdak (57, 10. Konrad Krogól) - 34. Bartosz Florek (70, 71. Łukasz Borkowski).
Warmia Olsztyn: 12. Hubert Sokołowski - 2. Hubert Obuchowicz (60, 3. Marcin Gębicki), 10. Łukasz Bogdanowicz, 13. Michał Dmochowski (82, 11. Michał Biczysko), 15. Krzysztof Filipek, 8. Maciej Izdebski, 17. Dominik Lejman (18, 16. Michał Gorgol), 6. Zbigniew Marchlewski, 5. Maciej Sulikowski. 7. Michał Szymborski. 9. Paweł Wiśniewski.
Szczegóły Mecz bez publiczności.

Po bardzo nudnym i słabym meczu rezerwy Stomilu przegrały z lokalnym rywalem Warmią 0:2. Obie bramki padły w drugiej połowie i obie strzelił Paweł Wiśniewski.

Pierwsza połowa to niestety czwartoligowa kopanina. Niewiele działo się na boisku, choć to Warmia miała optyczną przewagę. Stomil miał swoje szanse, ale ich nie wykorzystał.

Druga połowa rozpoczęła się idealnie dla lokalnego rywala. Zaraz po wznowieniu gry strzał z 20 metrów Pawła Wiśniewskiego znalazł drogę do bramki Stomilu tuż przy słupku.

Z boiska nadal przeokropnie wiało nudą i gdy już wszyscy powoli szykowali się na koniec meczu, Warmia wyszła z szybką kontrą i tym razem z obrębu szesnastki na listę strzelców ponownie wpisał się Wiśniewski.

Dobrze, że mecz odbył się bez udziału publiczności, bo kibice zasnęliby podczas tego widowiska :).

kyn

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 16:13:00

91' Koniec meczu.
90' Sędzia doliczył 3 minuty
83' Szybka Kontra Warmii, Wiśniewski wpada w pole karne i strzela drugiego gola! 29
62' Powinno być 0:2, ale zawodnik Warmii w sytuacji sam na sam trafił w słupek! 29
58' Nic ciekawego się nie dziej, nudy, nudy, nudy...
46' Bramka dla Warmii! Strzał z 20 metrów i weszła obok słupka! 29
46' Gramy!
45' Koniec pierwszej połowy.
44' Ponownie Warmia mogła wyjść na prowadzenie, po strzale bramkarz Stomilu sparował piłkę, która zatrzymała się na poprzeczce! 29
41' Ogólnie z boiska wieje nudą.
36' Warmia mogła strzelić ale nasz bramkarz przytomnie przeniósł piłkę nad poprzeczką. 29
29' Kolejna próba Stomilu, strzał jednak mocno niecelny. 1414
14' Teraz powinna być bramka dla Warmii, ale Krzysztof Filipek z 15 metrów wysoko ponad bramką. 29
13' Stomil powinien wyjść na prowadzenie, ale nasz zawodnik nie dał rady pokonać z bliska bramkarza Warmii. 1414
Gramy! 1414

W niedzielę o godz. 13:00 Stomil II Olsztyn w 18. kolejce IV ligi podejmie lokalnego rywala. Mecz odbędzie się na stadionie Warmii.

W drużynie prowadzonej przez Pawła Głowackiego będzie mogło zagrać 6 piłkarzy z drużyny juniorów młodszych. Wszyscy nie zagrali w sobotnim meczu z Olimpią Elbląg (1:1) w swojej lidze. Z pierwszej drużyny najpewniej znowu nie będzie żadnych wzmocnień, ponieważ Stomil nie chce płacić za dodatkowe testy dla swoich piłkarzy.