Relacja z meczu Stomil Olsztyn - GKS 1962 Jastrzębie

I liga 2020/2021 (13. kolejka, 21.XI.2020 r.) Koniec Stadion Stomil Olsztyn
Stomil Olsztyn 0:1 GKS 1962 Jastrzębie
0:1
Bramki Farid Ali 10'
Bramki Stomil Olsztyn: 1. Vjačeslavs Kudrjavcevs - 30. Damian Sierant (71' 22. Jakub Staszak), 32. Ingo van Weert, 27. Damian Byrtek, 44. Serafin Szota, 18. Janusz Bucholc - 24. Sam van Huffel (78' 37. Hubert Szramka), 25. Hubert Sadowski (71' 51. Krystian Ogrodowski), 12. Wojciech Łuczak - 19. Skënder Loshi 46' 87. Sebastian Jarosz).
GKS 1962 Jastrzębie :
Szczegóły

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 05:39:29

95' Koniec meczu.
94' Żółtą kartką ukarany Rumin. 68
93' Żółtą kartką ukarany Ogrodowski. 1
92' Żółtą kartką ukarany Pawełek za opóźnianie gry. 68
91' 4 minuty doliczone.
91' Boisko opuszcza Jadach , w jego miejsce Apolinarski.
89' Żółtą kartką ukarany Szramka. 1
87' Jeszcze jeden SFG i znów piąstkuje Pawełek, jeszcze faul w ataku. 1
87' Rzut wolny dla Stomilu, Wojciech Łuczak dośrodkowuje, ale Pawełek wychodzi z bramki i piąstkuje. 1
85' Żółtą kartką ukarany Staszak.
85' Rezerwy przegrywają 1:3 w Pasymiu.
85' Łuczak wpada w pole karne , ale tylko róg, po którym Byrtek głowa ponad bramką. 1
82' Rzut rożny dla drużyny GKS-u, dośrodkowanie łapie Kudrjavcevs. 68
79' Strzał Szramki wprost w ręce Pawełkq. 1
78' Boisko opuszcza van Huffel , w jego miejsce Szramka. 1
75' Rzut rożny dla drużyny GKS-u, wybijamy 68
75' Rzut rożny dla drużyny Jastrzębia, Kudrjavcevs przenosi piłkę ponad poprzeczką, jeszcze jeden róg. 68
73' Strzał GKS-u , broni Kudrjavcevs. 68
73' Bucholc za mocno w kierunku Jarosza po przechwycie. 1
72' A w Pasymiu 2:1 dla Błękitnych. Aleksander Dobrzyński strzałem z lewej strony pola karnego.
71' Boisko opuszcza Sierant i Sadowski, w jego miejsce Staszak i Ogrodowski. 1
70' Zamieszanie w polu karnym, ale Bucholc na spalonym 1
67' Szramka przygotowuje się do zmiany. 1
66' Rzut rożny dla drużyny z Jastrzębia, ale Farid Ali wysoko ponad bramką. 68
62' Przerzut na lewa stronę, ale Sierant na spalonym! 1
56' Rzut wolny z 18. metra dla Stomilu! Piłkę ustawił Łuczak, dośrodkował na głowę Damiana Byrtka, ale ten strzelił niecelnie! 1
54' Strzał Jarosza głową, zawodnik gości wybija z linii bramkowej!!! 1
50' Rzut rożny dla drużyny GKS-u, dobrze się bronimy. 68
48' Niecelny strzał z narożnika pola karnego. 68
46' Boisko opuszcza Loshi, w jego miejsce Jarosz. 1
46' Gramy!
46' Minuta doliczona do I połowy.
45+2' Koniec pierwszej połowy.
44' Rzut wolny , ponownie Łuczak w pole karne, ale Pawełek wychodzi i łapie piłkę. 1
39' Rzut wolny dla Stomilu, Wojciech Łuczak dośrodkowuje, ale wprost w ręce Mariusza Pawełka. 1
35' Rzut rożny dla drużyny Stomilu, ale dobrze bronią się goście. 1
35' Tym czasem rezerwy prowadzą w Pasymiu 1:0. Gola z rzutu karnego strzelił Maciej Kotarba.
34' Dwa strzały, Sieranta i Loshiego, ale oba zablokowane. 1
30' Każde zagranie, podanie i przyjęcie jest z błędem.
30' Loshi po raz kolejny udowadnia, że nie nadaje się nie tylko na ten poziom, ale w ogóle do piłki.
26' Ponowny strzał z dystansu, ale Sadowski niecelnie. 1
21' Strzał van Weerta z dystansu bardzo niecelny. 1
17' Indywidualna akcja Loshiego, który dobrze znalazł sonie pozycję do strzału, ale schrzanił go kompletnie. 1
16' Strzał z lewej strony pola karnego, Kudrajvcevs bez problemów broni. 68
12' Strzał Sadowskiego z dystansu, ale bardzo niecelny. 1
10' Przejęcie w środku pola i Jastrzębie wychodzi na prowadzenie. 68
8' Stomil przeważa, jednak jak na razie bez zdobyczy
3' Na razie niewiele się dzieje, choć Stomil przeprowadził już dwa w miarę dobre ataki, niezakończone jednak strzałem.
3' W wyjściowej jedenastce drużyny gości jest były zawodnik Stomilu - Mateusz Bondarenko. 68
3' Kontuzjowany jest bramkarz Piotr Skiba, który ucierpiał w starciu z zawodnikiem Korony.
2' W meczu nie zagra Maciej Spychała z powodu 4 żółtych kartek. 1
Gramy!
Piłkarze wybiegają na murawę
Mecz sędziować będzie Piotr Urban z Warszawy.
Brakuje m.in. Wiktor Biedrzyckiego, Juriacha Caroliny, Grzegorza Kuświka czy Jonatana Strausa.
Ławka rezerwowych: 92. Jakub Kanclerz - 3. Rafał Remisz, 22. Jakub Staszak, 37. Hubert Szramka, 51. Krystian Ogrodowski, 87. Sebastian Jarosz. 1
Skład Stomilu: 1. Vjačeslavs Kudrjavcevs - 30. Damian Sierant, 32. Ingo van Weert, 27. Damian Byrtek, 44. Serafin Szota, 18. Janusz Bucholc - 24. Sam van Huffel, 25. Hubert Sadowski, 12. Wojciech Łuczak - 19. Skënder Loshi. 1
Trener Adam Majewski dokonał kilku zmian w porównaniu z mecze z Koroną Kielce.