95' Koniec meczu.
90' Żwir z dystansu, ale niecelnie.
90' 5 minut dłużej potrwa ten mecz.
77' GOOOOL !!!!!!!!!! Fundambu zdobywa kontaktową bramkę.
74' 1023 obserwuje ten mecz.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Wyniki 26 kolejki I ligi: W niedzielę grali do samego końca

04.04.22 11:14   em   0

W 26 kolejce I ligi nie doszło do żadnej większej sensacji. Lider z Legnicy wygrał kolejne spotkanie i jest już praktycznie pewny awansu do Ekstraklasy.

Pierwszy mecz przyniósł sporo emocji, a mecz zakończył się podziałem punktów. Sandecja Nowy Sącz dwukrotnie wychodziła na prowadzenie, ale Korona za każdym razem doprowadzała do remisu.

W drugim piątkowym meczu także padł remis. ŁKS prowadził w Bielsko-Białej 1:0, ale Podbeskidzie zdołało doprowadzić do remisu. Ten wynik nie zadowala żadnej z drużyn.

W pierwszym sobotnim spotkaniu nie było zaskoczenia. Miedź Legnica wygrała 2:1 z Resovią i coraz bliżej jest awansu do Ekstraklasy. Drużyna z Rzeszowa co prawda wyszła na prowadzenie, ale Miedziowi szybko odpowiedzieli dwoma golami. Z powodu urazu nie gra były piłkarz Stomilu Jurich Carolina.

W Olsztynie bez zmian, ale drużyna Stomilu chociaż strzeliła pierwszego gola w tym roku przed własną publicznością. Odra wygrała 2:1 i zasłużenie wywiozła komplet punktów. Solidny występ zaliczył były piłkarz Dumy Warmii - Miłosz Trojak. [ RELACJA ]

W spotkaniu dwóch drużyn walczących o utrzymanie komplet punktów zagarnęło Zagłębie Sosnowiec, które wygrało 2:1 z GKS-em Jastrzębie. Bez gola tym razem Szymon Sobczak.

Z ligi nie zamierza spaść Górnik Polkowice, który odniósł kolejną wygraną na wyjeździe. Tym razem pokonali 2:1 w Katowicach miejscowy GKS.

Niedziela przebiegła pod kątem gry do ostatnich minut. Najpierw Puszcza Niepołomice pokazała jak walczyć do końca. Chrobry prowadził już 2:0, ale w ostatnich minutach goście doprowadzili do remisu.

Widzew Łódź w ostatniej minucie zapewnił sobie zwycięstwo 2:1 w meczu z GKS-em Tychy.

W ostatnim meczu kolejki Arka Gdynia wygrała 3:2 ze Skrą Częstochowa. Gospodarze strzelili bramkę na wagę trzech punktów z rzutu karnego w 89 minucie.