Piłkarze Stomilu Olsztyn w sezonie 2026/2027 będą rywalizowali ponownie w rozgrywkach IV ligi. Znamy już praktycznie wszystkich rywali olsztyńskiej drużyny w nadchodzących sezonie.
Do rozstrzygnięcia pozostały cztery spotkania barażowe. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie w dwumeczu będzie rywalizowała z Polonią Pasłęk, a Mazur Ełk z Gwardią Szczytno.
W klasy okręgowej w tym sezonie awans zrobił Naki Olsztyn oraz Zatoka Braniewo.
Do III ligi awansowała Polonia Lidzbark Warmiński, a w niedawno zakończonym sezonie IV ligi do klasy okręgowej spadły: Mrągowia Mrągowo, Olimpia II Elbląg oraz GKS Stawiguda.
Z III ligi spadły dwie drużyny: GKS Wikielec oraz Znicz Biała Piska.
Nowy sezon IV ligi startuje w weekend 1-2 sierpnia 2026 roku. Ostatnia kolejka rundy jesiennej zaplanowana jest na połowę listopada.
Rywale Stomilu Olsztyn w IV lidze w sezonie 2026/2027:
- Znicz Biała Piska,
- GKS Wikielec,
- Concordia Elbląg,
- DKS Dobre Miasto,
- Sokół Ostróda,
- Tęcza Biskupiec,
- Mamry Giżycko,
- Start Nidzica,
- Rominta Gołdap,
- Pisa Barczewo,
- Granica Kętrzyn,
- Mazur Ełk / Gwardia Szczytno,
- Drwęca Nowe Miasto Lubawskie / Polonia Pasłęk,
- Zatoka Braniewo,
- Naki Olsztyn.
OKS Stomil
on-line