Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Kozłowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Kozłowski

Z kim Stomil zagra w nowym sezonie IV ligi?

dzisiaj, 07:59   em   0  

Piłkarze Stomilu Olsztyn w sezonie 2026/2027 będą rywalizowali ponownie w rozgrywkach IV ligi. Znamy już praktycznie wszystkich rywali olsztyńskiej drużyny w nadchodzących sezonie.

Do rozstrzygnięcia pozostały cztery spotkania barażowe. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie w dwumeczu będzie rywalizowała z Polonią Pasłęk, a Mazur Ełk z Gwardią Szczytno.

W klasy okręgowej w tym sezonie awans zrobił Naki Olsztyn oraz Zatoka Braniewo.

Do III ligi awansowała Polonia Lidzbark Warmiński, a w niedawno zakończonym sezonie IV ligi do klasy okręgowej spadły: Mrągowia Mrągowo, Olimpia II Elbląg oraz GKS Stawiguda.

Z III ligi spadły dwie drużyny: GKS Wikielec oraz Znicz Biała Piska.

Nowy sezon IV ligi startuje w weekend 1-2 sierpnia 2026 roku. Ostatnia kolejka rundy jesiennej zaplanowana jest na połowę listopada.

Rywale Stomilu Olsztyn w IV lidze w sezonie 2026/2027:

  • Znicz Biała Piska,
  • GKS Wikielec,
  • Concordia Elbląg,
  • DKS Dobre Miasto,
  • Sokół Ostróda,
  • Tęcza Biskupiec,
  • Mamry Giżycko,
  • Start Nidzica,
  • Rominta Gołdap,
  • Pisa Barczewo,
  • Granica Kętrzyn,
  • Mazur Ełk / Gwardia Szczytno,
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie / Polonia Pasłęk,
  • Zatoka Braniewo,
  • Naki Olsztyn.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, IV liga


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.