Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. dolinabiotechnologiczna.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. dolinabiotechnologiczna.pl

Dwóch zagrożonych pauzą

07.09.12 14:39   mmks   1  

W niedzielę Stomil rozegra spotkanie 6. kolejki I ligi w Stróżach z Kolejarzem. W tym meczu Paweł Baranowski i Janusz Bucholc będą zagrożeni wykluczającą żółtą kartką.

Zawodnicy w poprzednich pięciu kolejkach byli trzykrotnie upominani przez sędziów. Jeżeli otrzymają kolejne "żółtko" to zostaną zawieszeni na kolejne ligowe spotkanie - Zawiszą.

W bieżącym sezonie, oprócz Baranowskiego i Bucholca, sędziowie upominali żółtymi kartkami Pawła Głowackiego, Mindaugasa Kalonasa (dwukrotnie) oraz Szymona Kaźmierowskiego, Daniela Michałowskiego i Andrzeja Niewulisa.

Bilans żółtych kartek:
3 - Paweł Baranowski, Janusz Bucholc.
2 - Paweł Głowacki, Mindaugas Kalonas.
1 - Szymon Kaźmierowski, Daniel Michałowski, Andrzej Niewulis.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Kolejarz Stróże, żółte kartki, I ligaKomentarze

  1. 07.09.12 15:16 Pawelloo2399

    jakby w stróżach Bucholc i Baranowski dostali żółte to ciekawe kto by z Zawiszą zagrał w obronie

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!