Paweł Głowacki. Fot. Emil Marecki

Głowacki: Martwi skuteczność

08.11.20 20:52   em, źródło: stomilolsztyn.com   8

Stomil Olsztyn zremisował 0:0 z GSZS Rybno. Po meczu wypowiedział się trener olsztyńskiego zespołu Paweł Głowacki.

– Jest duży niedosyt, bo stworzyliśmy pięć bardzo dobrych sytuacji. Na pewno najlepszą sytuacją była ta na pięć minut przed końcem meczu, gdy Maciej Kotarba po dośrodkowaniu z szóstego metra uderzył piłkę głową wprost w bramkarza. Cieszy to, że nie straciliśmy bramki, bo cała drużyna zagrała dobrze, jednak martwi trochę skuteczność.

I dodaje: - Do meczu przystępowaliśmy bez kontuzjowanego Szymona Dowgiałło oraz zawodników występujących na co dzień w juniorach młodszych prowadzonych przez Adama Zejera. Dzień wcześniej grali dość zacięty mecz z Naki Olsztyn. Dał się we znaki brak między innymi Mateusza Szenfelda, Jakuba Brdaka czy Bartka Florka. Piłkarze, którzy mieli na swoim koncie mniej spotkań w tym sezonie, otrzymali dziś szansę i pokazali się z dobrej strony. W środę zmierzymy się w Wojewódzkim Pucharze Polski z Granicą Kętrzyn, a w lidze zostały jeszcze pojedynki z Warmią Olsztyn oraz Błękitnymi Pasym, które będą rozegrane awansem z rundy wiosennej.

Tagi: Stomil II Olsztyn, GSZS Rybno, IV liga, Paweł Głowacki