94' Koniec meczu. Przegrywamy 0:2, a powinno być inaczej!
93' Szczutowski w trybuny. 1
91' Żółtą kartką ukarany Straus. 1
90' Zemściło się !Arka prowadzi 2:0 po bramce Rosołka! 73
90' 4 minuty dolicza sędzia Pskit.

Artykuł

Konferencja prasowa po meczu Arka Gdynia - Stomil Olsztyn 2:0

25.04.21 17:36   kyn   2  

Po kolejnej wyjazdowej porażce Stomilu, tym razem 0:2 z Arką w Gdyni, na konferencji wypowiedzieli się trenerzy obydwu zespołów.

Sylwester Wyłupski, pełniący w tym meczu rolę trenera Stomilu:
- W naszym wykonaniu to były dwie różne połowy. W pierwszej to, tak naprawdę, jeden przeciwnik badał drugiego. Arka stworzyła praktycznie jedną sytuację, mam tu na myśli poprzeczkę, bo bramka po stałym fragmencie gry to nie była, że tak powiem, akcja w wykonaniu Arki piłkarska. Natomiast druga połowa - mogę pogratulować chłopakom woli walki, zaangażowania i stworzenia prawdziwego piłkarskiego widowiska. Takie słowa padły od nas po meczu w szatni, że chciałbym, żeby chłopcy zapamiętali tę drugą połowę, bo taki Stomil chcą kibice oglądać i my jako trenerzy również.

Sylwester Wyłupski był trenerem w tym meczu, bo w meczu z GKS-em Bełchatów czerwoną kartką ukarany został Piotr Klepczarek.

Dariusz Marzec, trener Arki:
- Z tego meczu cieszy nas tylko wynik, ponieważ nasza postawa nie była do końca taka, jak chcieliśmy. Najważniejsze są trzy punkty. Druga rzecz pozytywna, bo tak trzeba myśleć, że po długiej przerwie Julek Letniowski wyszedł na boisko, niestety nie wytrzymał całego meczu i być może początek meczu i ta druga połowa wyglądała, jak wyglądała, ponieważ Julek nie jest jeszcze tak przygotowany jak powinien być. Natomiast cieszę się, że już wrócił i cieszę się z tych trzech punktów. W drugiej połowie nie funkcjonował nam środek pola, zbyt głęboko cofnęliśmy się i to był ten problem.

Więcej informacji o meczu:

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Arka Gdynia, I liga, konferencja prasowa, wypowiedź po meczu, komentarz po meczu, Sylwester Wyłupski, Dariusz MarzecKomentarze

  1. 26.04.21 06:16 Pawlik

    Czemu niby ta bramka nie piłkarska? Trenerka bramkarzy cos u pana lezy m najlepszego oddalismy itp

  2. 25.04.21 20:53 Tiger

    Faktycznie, druga odsłona była dobra w wykonaniu Stomilu, poziom gry jakiej nie widzieliśmy od dawna. Szkoda tych zmarnowanych szans, ten mecz można było wygrać .

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!