95' Koniec, tylko remis...
94' Niestety Polonia zdobywa bramkę wyrównującą. 67
93' Mądrzyk nie daje się pokonać po wrzutce z rzutu wolnego! 67
91' Co najmniej 4 minuty potrwa dłużej ten mecz.
80' Szypulski wszedł za Spychałę, a Jońca za Wójcika. 1

Artykuł

Konferencja prasowa po meczu Polonia Warszawa - Stomil Olsztyn 1:1

01.08.22 22:12   kot   3  

Przedstawiamy zapis konferencji prasowej po meczu Polonii Warszawa ze Stomilem Olsztyn. Prezentujemy wypowiedzi trenerów obu drużyn.

Szymon Grabowski, trener Stomilu:
- Przede wszystkim dziękuję kibicom, którzy w poniedziałek przyjechali tak licznie, by nas dopingować i wspierać nasz zespół. To pokazuje, że w tak trudnym okresie są cały czas z klubem. Dzisiaj ich wsparcie mieliśmy cały czas. Niestety nie zadowoliliśmy ich trzema punktami, ale też nie zadowoliliśmy samych siebie. Mamy pretensje do siebie, bo bardzo dobrze rozpoczęliśmy spotkanie, strzliliśmy bramkę, mieliśmy kolejne sytuacje, w których powinniśmy sprawić więcej problemów gospodarzom. Nie wykorzystaliśmy naszego potencjału i naszych umiejętności. Graliśmy zbyt bojaźliwie i nonszalancko, co nakręcało przeciwników. Nam zabrakło skuteczności i dokładności pod bramką przeciwnika. To zadecydowało, że Polonia została nagrodzona i mecz kończy się remisem, ale z tego remisu my nie możemy być zadowoleni.

Rafał Smalec, trener Polonii:
- Nie mogę się wypowiadać o rzeczach, na które nie mam wpływu. Tak jak w Siedlcach topornie wchodzimy w mecz. Pierwsza połowa fatalna w naszym wykonaniu. Graliśmy słabo. Druga połowa zaczęła się dla nas bardzo dobrze, żałujemy, że nie wykorzystaliśmy jednej z dwóch sytuacji. Przeciwnik w pierwszej połowie był bardzo groźny i nie pozwolił nam zrobić nic. Tak te mecze mogą wyglądać. Duża nasza dominacja w drugiej połowie. Słowa uznania dla drużyny za walkę do końca i bramkę w doliczonym czasie. Zasłużyliśmy na tę bramkę. Przed nami mnóstwo pracy, będziemy poprawiać naszą grę.

Więcej informacji o meczu:

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Szymon Grabowski, Rafał Smalec, Polonia Warszawa, konferencja prasowa, komentarz, II liga, wypowiedź po meczuKomentarze

  1. 02.08.22 06:43

    W elblungu tylko zwycięstwo !

  2. 01.08.22 22:53 p k

    Marzenie to gra z I - szej połowy . Gratulacje przede wszystkim trenerowi, że utworzył zespół , który dobrze rokuje . Dziękujemy zespołowi za walkę i ambicję i życzymy większej skuteczności . Stare powiedzenie mówi " że najlepszą obroną jest atak" .

  3. 01.08.22 22:25 chodi

    Trenerze tak jak Pan powiedział . Nie możemy być zadowoleni ... po co te cofnięcie się skoro to my mamy doświadczenie pierwszoligowe ? W kolejnym meczu wyjść na boisko i pewnie wygrać ! To jest cel. Niech Pan pracuje nad tym żeby zawodnicy mieli siły na 90 min. I nad skutecznością . Mamy 5 sytuacji doskonałych do bramki co mecz . Powodzenia , będzie dobrze !

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!