96' Koniec meczu!
95' Próbujemy jak najdłużej utrzymywać się przy piłce. Udaje się to doskonale.
88' Boisko opuszcza Kujawa, w jego miejsce Paweł Łukasik
85' Mocny strzał Mikołajczaka, niewiele ponad bramką.
84' Nasz serwer ponownie przegrywa z zainteresowaniem, nie było nas kilka minut w sieci. Na murawie gra w środku pola, dużo niedokładności i przerywanych akcji.

Artykuł

Konferencja prasowa po meczu Stomil - Chojniczanka, fot. Emil Marecki

Konferencja prasowa po meczu Stomil - Chojniczanka, fot. Emil Marecki

Konferencja prasowa po meczu Stomil - Chojniczanka

06.09.15 00:46   em   2  

Zapis konferencji prasowej po meczu Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice.

Mariusz Pawlak, trener Chojniczanki:
- Posiadanie piłki, a strzelanie bramek, to jest inna sprawa. Sporo o tym rozmawiamy i to mnie martwi, bo sporo razy tracimy w meczu dwie bramki. Tych sytuacji nie stworzyliśmy dużo. Do pola karnego wyglądało to dobrze, ale nie było strzałów w światło bramki. Przegraliśmy dwie bramkami, a ostatnio trzema, więc jest jakaś poprawa. Przegraliśmy zasłużenie. Uważam, że młodych chłopców od podawania piłek powinniśmy uczyć gry fair play, a nie namawiać ich do spowalniania gry. 

Mirosław Jabłoński, trener Stomilu:
- Mecz rozegraliśmy bardzo dobrze taktycznie, ale w pierwszych trzydziestu minutach nie mogliśmy sobie poradzić z ustawieniem Chojniczanki. Moi zawodnicy nie mogli się połapać o co chodzi z wymianą pomiędzy pomocnikami Chojniczanki. Musiałem z linii kierować zespołem. Cieszę się, że udało nam się do końca grać ambitnie. Moi zawodnicy pokazali charakter i oby tak dalej. O Tomku Wełnie wypowiem się żartobliwie. Dzięki niemu wygraliśmy, bo strzelił bramkę i zmobilizował zespół do obrony, bo pewnie jakby nie wyleciał z boiska, to byśmy dalej atakowali, a to różnie się kończy. 

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Mirosław Jabłoński, Stomil Olsztyn, konferencja prasowa, Mariusz Pawlak, I liga, wypowiedzi


Komentarze

  1. 06.09.15 09:59 Kot

    Mirek król!

  2. 06.09.15 09:47 przem85

    Pawlakowi już się gorąco robi koło dupy i zaczyna szukać przyczyn słabej gry w koło. Nie wystarczyło wam nawet że sędzia był waszym 12 zawodnikiem. Przegraliście bo jesteś słabym trenerem a nie dlatego że chłopcy źle podawali wam piłki. Takie tłumaczenia są na poziomie szkoły podstawowej panie Pawlak. Wstyd

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!