94' Porażka 0:2 na koniec piłkarskiego roku w Olsztynie.
85' Boisko opuszcza Łukasz Suchocki, w jego miejsce Paweł Łukasik.
83' Dzisiaj chyba nic nie wejdzie. Szymonowicz z 16 metrów wysoko nad poprzeczką.
80' Lech mocno z 15 metrów, ale prosto w bramkarza.
77' GOL! Druga bramka dla drużyny gości - Seweryn Michalski.

Artykuł

Konferencja prasowa po meczu Stomil - GKS Bełchatów

21.11.15 00:02   kru   4  

Zapis konferencji prasowej po meczu Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów z udziałem trenerów: Rafała Ulatowskiego oraz Mirosława Jabłońskiego.

Rafał Ulatowski, trener GKS-u Bełchatów:
- W życiu sportowca są momenty, w których chce wziąć rewanż na przeciwniku w sportowej rywalizacji. Taką formą rewanżu jest mecz. Przypominam sobie nasze pierwsze spotkanie w Bełchatowie, kiedy to trener gości cieszył się po zwycięstwie - absolutnie zasłużonym. Wtedy parę rzeczy krytycznych powiedział o GKS-ie za co mu podziękowałem i oddaję mu słuszność, że miał rację absolutną. Po jakimś czasie przyjeżdżamy jako sportowcy i mamy możliwość wziąć rewanż i ten rewanż jest naszym celem. Myślę, że z przebiegu meczu zasłużyliśmy na to, aby wygrać. Przed meczem było wiele znaków zapytania, czy te zawody powinny być rozgrywane. Uważam, że taktycznie byliśmy dobrze przygotowani do spotkania i do minimum ograniczyliśmy prowadzenie piłki w takich trudnych warunkach.

Mirosław Jabłoński, trener Stomilu:
- Dobrze jest posłuchać trenera, który mówi, że ma szeroką kadrę i dobre warunki szkoleniowe. Tego wszystkiego brakuje w Olsztynie i dopóki tego nie zmienimy to nasze nastroje będą chwiejne. Będziemy przechodzili od euforii do smutku, trudnych sytuacji. Należy się poważnie zastanowić w kontekście całej rundy dokąd w Olsztynie zmierzamy. Jestem tutaj półtora roku, a nic się nie zmieniło. Słyszę cały czas tylko obiecanki, że będzie lepiej, że wytrzymajcie... Ile można wytrzymać? Ale to nie przemawia przeze mnie gorycz porażki - chociaż bardzo to boli, że dwa ostatnie mecze u siebie przegraliśmy. Zdawaliśmy sobie sprawę, że stałe fragmenty gry mogą być tutaj kluczem do wygrania meczu. Goście wykonywali je zdecydowanie lepiej i po dwóch stałych fragmentach gry zdobyli bramki. Przy niekorzystnym wyniku zespół poderwał się do walki, chciał jeszcze odmienić oblicze meczu. Zabrakło precyzji, łutu szczęścia i troszkę umiejętności, aby zmienić wynik spotkania. W następnym meczu, na wyjeździe, będziemy starali się odrobić to, co straciliśmy na własnym boisku.

Więcej informacji o meczu:

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, GKS Bełchatów, Mirosław Jabłoński, Rafał Ulatowski, konferencja prasowa, wypowiedź, I ligaKomentarze

 1. 23.11.15 13:03 krzyżak

  Święta racja. Trener Jabłoński obiecanki słyszy od 1,5 roku. My, kibice słyszymy je od lat 90-tych ubiegłego wieku. I wciąż dajemy się nabrać na złotouste obietnice.

 2. 21.11.15 21:40 Wielki Stomil

  Mirek ty i tak ogarniasz to wszystko i to jest wyczyn brawo dla ciebie i mam nadzieje ze do czekasz się tutaj jakiś normalnych warunków

 3. 21.11.15 10:51 A.

  Trener Jabłoński to dla mnie jedyna pozytywna postać w tym klubie- mam nadzieje, że pomimo tego syfu pozostanie w Olsztynie.

 4. 21.11.15 01:41 SzEFoo

  Święte słowa Jabłońskiego nt bazy. W Olsztynie nic się nie zmienia (nie licząc wymuszenia zbudowania jupiterow). Teraz przyjdzie grudzień i temat budowy stadionu w czarodziejski sposób przepadnie, bo to Olsztyn. Tu przyjedzie Boniek za lat 20 i jedynie co się nie zmieni dalej będzie stadion.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!