Relacja z meczu Lech II Poznań - Stomil Olsztyn

Bramki Lech II Poznań:
Stomil Olsztyn: 39. Jakub Mądrzyk - 11. Filip Wójcik (72, 29. Mateusz Maćkowiak), 4. Igor Kośmicki, 25. Hubert Sadowski, 26. Bartosz Waleńcik, 50. Michał Karlikowski (86, 14. Filip Szabaciuk) - 10. Karol Żwir, 8. Maciej Spychała, 15. Shun Shibata (54, 28. Marcin Stromecki), 20. Werick Caetano (55, 6. Sebastian Szypulski) - 9. Piotr Kurbiel (72, 77. Bartosz Florek).
Szczegóły

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 14:03:04

92' Koniec meczu. Mamy trzy punkty i wracamy na fotel wicelidera!
91' 1 minuta doliczona.
87' Boisko opuszcza Karlikowski, w jego miejsce Filip Szabaciuk. 1
87' Pięknie Jakub Mądrzyk idzie po kolejne czyste konto i broni strzał Wilaka. 1464
86' Maćkowiak padł w polu karnym rywali, sędzia nie gwizdnął. 1
84' Ostatnie minuty spotkania, Stomil zadowolony z wyniku, gospodarze próbują strzelić bramkę honorową.
82' Żółtą kartką ukarany Maćkowiak. 1
82' Rzut rożny dla Stomilu, Stromecki dośrodkowuje, Stachowiak wyszedł z bramki i wyłapał. 1
74' Boisko opuszczają Wójcik i Kurbiel , w ich miejsce Mateusz Maćkowiak i Bartosz Florek. 1
73' Stomil gra na luzie i konstruuje coraz fajniejsze akcje. 1
72' Żółtą kartką ukarany Pawłowski. 1464
71' Znów dobra akcja Dumy Warmii, świetne zagrania Mądrzyka, Szypulskiego i o "jeden most za daleko" Karlikowskiego. 1
70' Strzał Oskara Tomczyka obija poprzeczkę bramki Mądrzyka i wychodzi za boisko. 1464
68' Dobra kontra Stomilu, Hubert Sadowski nie trafił jednak w piłkę. 1
67' Kurbiel chciał strzałem piętką zaskoczyć Stachowiaka, ale niecelnie. 1
64' Stomil kontroluje mecz, stara się też strzelić kolejną bramkę.
59' Uderzenie Dziuby niecelne. 1464
55' Boisko opuszczają Shibata i Caetano, w ich miejsce Marcin Stromecki i Sebastian Szypulski. 1
51' GOL! Michał Karlikowski! 1
47' Jak to nie wpadło?! Wójcik piękna akcja, ale tylko słupek po strzale wahadłowego Stomilu. 1
46' Gramy!
45+2' Żółta kartka dla Zbigniewa Małkowskiego (trener bramkarzy Stomilu) gdy schodzili do szatni za niewybredne komentarze do sędziego.
45+1' Koniec pierwszej połowy.
45+1' 1 minuta doliczona
45' Kapitalna interwencja Mądrzyka po strzale Gogóła. 1464
44' Żółtą kartką ukarany Shibata. 1
44' Żółtą kartką ukarany Cywka. 1464
42' Ładnie wyszedł w powietrze Kurbiel i strzelił 9 bramkę w sezonie.
42' Jest gol! Piotr Kurbiel na 2:0! 1
41' Żółtą kartką ukarany Waliś 1464
40' Szuka wyrównania Lech. 1464
39' Cywka groźnie, dobrze broni Mądrzyk. 1464
38' Strzał Żwira z dystansu broni Stachowiak! 1
36' Dobry odbiór Stomilu, Żwir poszedł w sowim stylu na przebitkę i pokonał Stachowiaka. 1
34' GOL, GOL, GOL! Karol Żwir! 1
32' Spora optyczna przewaga Lecha, dobrze budowane akcje i kilka niecelnych strzałów. Stomil razi niedokładnością. 1464
31' Antczak zbiega z prawej strony do środka i strzela, daleko od bramki Stomilu. 1464
30' Dobrze odbieramy piłkę przed polem karnym, ale Spychała źle zagrywa do Żwira. 1
29' Strzał z dystansu mocno niecelny. Wcześniej niezła akcja Gogóła lewą stroną przerwana przez Shibatę. 1464
27' Antczak w pole karne, łapie Mądrzyk. 1464
25' Zamieszanie w polu karnym Stomilu po akcji Pawłowskiego, w zamieszaniu wybijamy daleko od bramki. 1464
22' Strzał Antczaka minimalnie mija bramkę Mądrzyka. 1464
21' Uderzenie Spławskiego zablokowane i wybite na róg. 1464
20' Kośmicki dobrze wprowadzał piłkę w pole karne, ale nikt nie poszedł do tego zagrania. 1
17' Kontra Stomilu, Karlikowski faulowany na połowie rywali. 1
16' Oba zespoły próbują konstruować akcje, 3 strzały Lecha , dwa Stomilu. Na razie spotkanie wyrównane.
14' Groźna akcja Lecha, Dziuba ponad bramką. 1464
13' Strzał z dystansu mocno niecelny. 1
11' Moment optycznej przewagi gospodarzy. Rzut wolny dla Lecha po faulu Karlikowskiego. 1464
7' Po podaniu Pawłowskiego Gogół zablokowany i rzut rożny dla Lecha. 1464
7' Strzał Wójcika po rożnym niecelny. 1
6' Dobry rajd Wójcika, rożny dla Stomilu. 1
4' Dobre przejęcie Karola Żwira, Werick Caetano nie opanował piłki w polu karnym, Wójcik padł w polu karnym, ale sędzia nie gwizdnął. 1
Gramy!
Przywitanie obu drużyn, losowanie i za chwile zaczynamy.
W wyjściowej jedenastce Dumy Warmii dwie zmiany w porównaniu z meczem ze Zniczem Pruszków: wraca po pauzie za kartki Michał Karlikowski a w miejsce Huberta Krawczuna od początku wybiegnie Werick Caetano. 1
Jeszcze 10 min do rozpoczęcia meczu.
Biało-niebiescy zeszli do szatni.
Mecz sędziować będzie Łukasz Ostrowski ze Szczecina.
We Wronkach słoneczna pogoda, został kwadrans do pierwszego gwizdka sędziego.
W pierwszym meczu tego sezonu Stomil zremisował 2:2 z Lechem II Poznań.
Piłkarze Stomilu Olsztyn wybiegli na rozgrzewkę. 1
Zwycięstwo we Wronkach pozwoli Stomilowi wrócić na pozycję wicelidera II ligi. Remis także, ale wtedy i Kotwica musi stracić punkty w meczu z Olimpią Elbląg.
Marcin Stromecki powrócił do dwudziestki meczowej. Zawodnik nie był dostępny z powodu urazu, którego nabawił się w meczu z KKS-em 1925 Kalisz. 1
Ławka rezerwowych: 12. Konrad Syldatk - 3. Lukáš Kubáň, 14. Filip Szabaciuk, 6. Sebastian Szypulski, 66. Dawid Kalisz, 28. Marcin Stromecki, 29. Mateusz Maćkowiak, 7. Hubert Krawczun, 77. Bartosz Florek. 1
Wyjściowa jedenastka Stomilu: 39. Jakub Mądrzyk - 11. Filip Wójcik, 4. Igor Kośmicki, 25. Hubert Sadowski, 26. Bartosz Waleńcik, 50. Michał Karlikowski - 10. Karol Żwir, 8. Maciej Spychała, 15. Shun Shibata, 20. Werick Caetano - 9. Piotr Kurbiel. 1
O godzinie 13:00 początek meczu we Wronkach. Stomil Olsztyn zagra z Lechem II Poznań. Zaczynamy naszą relację tekstową z tego spotkania.